Primorsko od 2 607 Kč
Zobrazit zájezdy

Kde je v Bulharsku klidnější moře?

Vloženo: 11. ledna 2018
Poslední příspěvek: 12. ledna 2018
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Dobrý den, je tu prosím někdo, kdo má procestované Bulharsko a poradil by mi, kde najdu klidnější moře? Byli jsme v Primorsku šestkrát a asi jen dvakrát co jsme měli celý pobyt moře klidné. Bylo to skvělé. Ale náhoda. Tak bych chtěla najít něco kde je to skoro pravidlo. Vím,že černé moře je bouřlivé a že je severní a jižní pláž atd.Ale jsou destinace, kde ty vlny tak neperou, jen je najít. Děkuji za odpověď

Odpovědi 3 odpovědi

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
My kvůli dětem jezdíme do Kitenu, tam je jedna pláž celá krytá takovým poloostrovem a druhá z části dlouhým molem. A Primorsko máte kousek, jestli to tam máte ráda.
Kamarádka zase kvůli tomu jezdí do Černomorce, kde je prý od vln taky chrání molo.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Můj brácha a synovec taky Kiten, že je tam prej klidnější moře tak bych to bejt váma skusila
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Tam jsme byli na výletě a ta klidná pláž byla tak šíleně přecpaná,ale opravdu hlava na hlavě.Tam si nebylo kam lehnout.Děkuji vám za snahu.Ještě se možná něco objeví

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů