Fotogalerie

Vloženo: 9. ledna 2024
Poslední příspěvek: 25. března 2024
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 měsíci
Sally
Proč jsou zase problémy s fotogalerií, nedá se s tím něco dělat?
- Nevložím fotky větší než 2 Mb, musím všechny fotky zmenšovat, to by snad mohl dělat server automaticky
- Proč nejdou zobrazit fotky na výšku, ve fotogalerii jsou tyto fotky naležato a nedělá to dobrý dojem
- Již 2x jsem zadával popis fotogalerie, název fotogalerie a fotek u Egerszalóku a opět to tam není, proč?
- Dnes se mi ani napopáté nepodařilo nahrát do fotogalerie fotky. Buď "chyba při nahrávání" nebo se to stále motalo a nic. Ani po restartu počítače.
Připadá mi, že se Cestolino začíná chovat tak jako bývalý Orbion a to je škoda. Na problémy s fotogalerií se tu již mnohokrát upozorňovalo a bez odezvy ze strany admina

Odpovědi 2 odpovědi

Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 měsíci
Sally
před 4 měsíci
Už se to nějak povedlo, ale ................
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před měsícem
Sally
před měsícem
Nedalo by se něco udělat s tím, aby se mohly fotky zobrazovat i na výšku? Případně aby se daly otočit? Je to skutečně škoda. Já osobně se snažím fotky focené na výšku a zobrazené naležato vymazat, ale myslím, že to nemůže být až takový problém ty fotky zobrazit tak jak jsou nafocené. A možná by mohlo jít nahrávat i fotky vyšší kvality/větší velikosti.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů