Turecko od 6 720 Kč
Zobrazit zájezdy

Kam letos míříte do Turecka?

Vloženo: 29. ledna 2018
Poslední příspěvek: 26. března 2021
věrná členka věrná členka /
Péťa_V
věrná členka věrná členka / před 6 lety
Péťa_V
Ahoj všichni, kam se letos chystáte do Turecka? A jestli jedete po druhé a víc, tak proč se vracíte právě na dané místo? Nepotřebuji žádnou radu, jen mě to tak zajímá, abych si rozšířila obzory. Díky

Odpovědi 32 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Tak jako každý rok Alanya nedám na ni dopustit.jsou i hezké jiné destinací ale Alanya je Alanya
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
My zase milujeme egejskou riivéru tak zase Kusadasi. I na Cesme se nám moc libilo, ale bylo už trochu dražší a vice pro mladé
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Už po třetí. Milujeme to tam, protože je to krásné město, pláže jsou pro nás ideální a dobře tam v restauracích vaří.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Přesné, Alanya je Alanya, byli jsme i jinde na rivoéře, ale sem zase, už pojedenácté.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
V letech 2016, 2017 a letos jsem zatím navšívil tato místa (mnoho míst i opakovaně):
İstanbul, Antalya, Kaş, Alanya, Afyonkarahisar, Aydın, Söke, Kuşadası, İzmir, Manisa, Soma, Çeşme, Birgi, Ödemiş, Bodrum, Fethiye, Konya, Mersin, Tarsus, Adana, Hatay, Samandağ, Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin, Midyat, Diyarbakır, Batman, Erzurum Hasankeyf, Kars, Ankara, Edirne, Ayvalık, Selçuk, Efes, Şirince, Foça, Bergama, Pamukkale, Göreme, Büyükada, ...

Na dalších cestách bych chtěl letos prozkoumat širší oblast u Černého moře od Istanbulu až po Rize. Chtěl bych navštívit i města která jsou trochu vzdálenější od pobřeží jako je třeba Safranbolu a Kastanomu. Rád bych navštívil opět do Istanbulu a Ankary. Určitě navštím města Izmir, Balikesir a Bursa. A na jihu se chci podívat do Alanye, Side a Antalye. Určitě toho procestuji mnohem více. Vše nechávám až na podzim.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobry den,letos jiz pojedeme po5 do Alanye,mame uz oibibeny hotel kde jsme byli vloni a naprosta spokojenost.Plaz je kousek od hotelu a hlavne jsou tam slunecniky a lehatka v cene.Taky se nam libi,ze si muzeme dat obcertveni na plazi a nemusime na bar k hotelu,jezdime koncem kvetna a uz je tam teplicko a voda je super,V Alanyi se taky dobra nakupuje,proste vse ok.Drtinova
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Turecko miluju, ale na úplně stejné místo se nevracím, protože bych ráda viděla z téhle úžasné krajiny co nejvíc. Začala jsem v Bodrumu a postupně se přesunula na Tureckou riviéru, která je teplejší. Líbí se mi Kemer, Side a Alanya. Zatím se mi podařilo z těch zajímavějších věcí vidět Effes, Pamukkale a Kappadokii. Většinou si najdu co chci vidět a potom hledám pobyt někde poblíž, aby přesun na památky netrval příliš dlouho
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Tento rok stihneme jen dvoudenní zastávku v Istanbulu, tak jí asi využijeme k poznání města a památek, ještě jsme na to nikdy neměli čas. Chceme viděl trhy, nejenom Grand Bazar, ale i jiné, pak samozřejmě Modrou mešitu i další, Hagia Sofii, cisternu, Galatskou věž a navštívit nějaké muzeum. Snad to vše stihneme i se zastávkami na dobré jídlo a nebude moc vedro.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
já pracuji jako průvodce v Turecku. Pro letní dovolenou mám nejradši oblast Lýkie. Dalyan, Fethiye, Kas. jinak je spousta míst v Turecku, která jsou čarokrásná.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
hlavně ne do konakli club hotel
byli sme moc nespokojeny plaž hruza, špina neuklizeli nam pokoje ubrusi neviměnovali jidlo desny moc šetřili a furt stejny každy den k obědu i k večeři stejny jidlo mlady s nama už ani nachodili na najidlo,, no byli sme hotel klas dom a to se neda srovnat bomba,, tentokra sme přišli moc sklamali jediny mi z celiho autobusu bylonas celkem deset a všecky si stěžovali ...ale zase bylo tam krasně ..nedoporučujeme
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den, ví někdo zda je Green Kaňon na přehradě Oymapinar přístupný pro individuální turistiku?
Podle dostupných info na netu se zdá, že Kaňon je možné navštívit pouze organizovaně.
Díky všem. Simona
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Byli jsme loni. Ano, jen organizovaně. Mohu doporučit tureckou Metintour.pl Mají to skvêle zorganizované a Metin - majitel mluví i česky. Jezdíme s ním pravidelně, naprostá spolehlivost. Simona Pávková
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Děkuju
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
A jaký hotel prosím ?
jana13
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
jana13
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
jana13
před 5 lety
@anonym ~
Dobrý den, od kud se letí? Z kterého měst? děkuji.
Důchodce
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Důchodce
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Důchodce
před 5 lety
@Péťa_V ~ Já letím s rodinou již po třetí. První 2 roky po sobě jsme byli na pláži Incekum - hotel Pegasos Resort. To byla fantazie po všech stránkách, další rok hned vedle Pegasos Club - ten nedoporučuji, je o dost horší. Pláž luxus a moře taktéž. Letos letíme do Kemeru, hotel Sherwood exkluzive - neznám, uvidíme. Jinak v sezóně ohromná vedra, letos poprvé v půli září .
Důchodce
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Důchodce
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Důchodce
před 5 lety
@Péťa_V ~ Já letím s rodinou již po třetí. První 2 roky po sobě jsme byli na pláži Incekum - hotel Pegasos Resort. To byla fantazie po všech stránkách, další rok hned vedle Pegasos Club - ten nedoporučuji, je o dost horší. Pláž luxus a moře taktéž. Letos letíme do Kemeru, hotel Sherwood exkluzive - neznám, uvidíme. Jinak v sezóně ohromná vedra, letos poprvé v půli září .
Lenkaš
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Lenkaš
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Lenkaš
před 5 lety
Letíme už posedmé do oblasti Alanay. Potřetí letíme do Avsallaru, hotel Lonicera World, který je pro nás TOP. Druhým tophotelem je pro nás Ganita Garden v Konakli, ale i na ostatní hotely jsme měli štěstí, všude se nám líbilo. Okolí Alanye je fantastické, procházky v Alanyi, Side i letoviscích jsou nezapomenutelné. Miluji turecké dovolené
maruzajj
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
maruzajj
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
maruzajj
před 5 lety
@Lenkaš ~ My do Turecka úplně poprvé I my budeme v Lonicera ale v Spa resortu. Letíme s vnoučaty, tak že každá taková informace a hlavně osobní zkušenost mile potěší
Skalda
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Skalda
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Skalda
před 5 lety
Dobry den muzu se zeptat do jakeho hotelu jezdite? Dekuji@anonym ~

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů