Heraklion od 7 390 Kč
Zobrazit zájezdy

Doba letu Praha - Heraklion

Vloženo: 10. února 2018
Poslední příspěvek: 6. března 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Dobrý den, rada bych se zeptala jak dlouho trvá let z prahy na krétu. Letěli by sme s malými dětmi a tak abych věděla na co se připravit. Díky Míla.

Odpovědi 12 odpovědí

Elenka_Přibylová
nová členka nová členka /
Elenka_Přibylová
nová členka nová členka / před 6 lety
Elenka_Přibylová
před 6 lety
Zdravím. Doba letu z Prahy na Krétu by měla být 2 hodiny a 50 minut Takže si myslím, že i s malými dětmi se to dá zvládnout. Určitě jim s sebou nezapomeňte vzít do letadla nějaké hračky a bude to v pořádku.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ano, taky jsme letěli necelé 3 hodiny, dostali jsme najíst, párkrát koukli z okýnka a uteklo to jako voda.
Elenka_Přibylová
nová členka nová členka /
Elenka_Přibylová
nová členka nová členka / před 6 lety
Elenka_Přibylová
před 6 lety
Akorát na to jídlo bych úplně nevsázela, ve smyslu, že by se člověk nějak pořádně najedl. Nevím, jestli se něco nezměnilo, ale když jsme naposledy letěli, dostali jsme suchou housku se salámem - byla tak velká (ale přitom suchá), že jsem myslela, že se určitě zadusím
Junaska
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Junaska
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
Junaska
před 6 lety
Do tří hodin délky letu se jídlo nepodává. V září jsem taky letěla na Krétu, žádné jídlo se nepodávalo a rozdávali jen pitnou vodu. Takže asi záleží, s kým jste letěl.
Elenka_Přibylová
nová členka nová členka /
Elenka_Přibylová
nová členka nová členka / před 6 lety
Elenka_Přibylová
před 6 lety
Vidíte, to asi budete mít pravdu, přece jenom už je to asi 3 nebo 4 roky stará zkušenost. Každopádně nejjistější bude se najíst před letem ještě doma v pohodlí
Junaska
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Junaska
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
Junaska
před 6 lety
Na těchto charterových letech to tuším změnili před dvěma roky. Jsou levné, tak nebudou dávat ještě jídlo zadarmo, tak to zdůvodnili. Takže je možné, že třeba u ČSA a u jiných aerolinek jídlo podávají bez ohledu na délku letu. Ale myslím, že není problém vydržet tři hodiny bez jídla. A já, protože nesnídám, tak jsem si vzala do příručního zavazadla housku, prošla jsem s ní bez problémů a v letadle jsem ji snědla.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Tyhle jejich duvody jsou hrozne lzi Naklady na ibcerstveni jsou minimalni, letela jsem uz i na ani ne hodinovych vnitrostatnich letech za par stovek a i tam nejaka bageta vzdy byla, tohle je ubohe.
Jidlo si ale clovek muze vzit do letadla vzdy a jakekoliv, kdyz to nebude tekutina, takze klidne i tak oblibene ceste rizky nebo uz jsem videla i rodinu, ktera vybalila krabicky s rizotem
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Viem, že sa pýtate na cestu z Prahy , no nedá sa nepodeliť sa so skúsenosťami. Cesta tam zo Slovenska je približne 2:20 hod , čo nie je až tak zlé. Horšie je , keď vám slečna na check-in povie: " No more places for you.I´m sorry - plane is full" (Niet viac miesta pre vás. Je mi ľúto - lietadlo je plné.) .... ostalo nás tam 15 , proste rozumné krídla -Smart Wings spolu Travel services ....viem, matematika je ťažká a exaktná veda a nie každý sa s ňou dokáže vysporiadať . Po približne hodinovom vyjednávaní s delegátkou českej CK (je j Gréčtina a Angličtina boli na úbohej úrovni ) a obsluhov z check-in sme prišli k záveru: You must fly to Sliac (musíte letieť na Sliač) ... zamiešal som sa do debaty expresívne: Are you f*ckin´kidding on me or what? I got a car in the Kosice airport.... ridiculuos ...(To si asi robíš zo mňa prdel alebo čo? Auto mám v Košiciach na letisku...absurdné) ... tak to zhrniem: cesta Heraklion - Košice trvala takmer 7 hodín s nútenou pauzou v Sliači. Na Kréte sme boli 3x , no ani raz sme neleteli z Kréty na čas a bez problémov ..... no nevadí , aj tento rok ideme na Krétu
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
V kolik hodin se odlétá s Prahy do Heraklionu?
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
V sezoně jsme měli odlet v poledne ( klasicky zdržení téměř hodinu). Bylo více odletů. Ale v kolik to létá po sezóně, to nevím.
Mia07
věrná členka věrná členka /
Mia07
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Mia07
před 5 lety
My máme odlet v 19h , letíme v červnu .
Tom_D
věrný člen věrný člen /
Tom_D
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Tom_D
před 5 lety
Do Heraklionu se v sezóně létá hned několikrát za den, jsou ranní, polední, odpolední i večerní lety. Pokud máte zakoupený zájezd s CK, obraťte se s dotazem přímo na CK, budou vědět, na kterém mají nakoupená místa. Nicméně se může stát, i když to není příliš časté, že se časy letů ještě i nedlouho před odletem mohou ze strany letecké společnosti měnit.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů