Egypt od 8 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Pense Royal Garden

Vloženo: 3. března 2018
Poslední příspěvek: 23. října 2019
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
KANELA
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
KANELA
V letošním roce mám zájem jet do tohoto hotelu. Chtěla bych do bungalovu, ale nikde nevidím foto jak to vypadá uvnitř. Pokud tam někdo byl, napište jak to tam vypadá. Nejsem náročná. Je tam bar i na pláži? Četla jsem, že se tam hodně musí platit za pití i během dne. Je zapotřebí dát do pasu peníze předem?Na moře se těším.

Odpovědi 10 odpovědí

HanaPetříková
stálá členka stálá členka /
HanaPetříková
stálá členka stálá členka / před 6 lety
HanaPetříková
před 6 lety
Dobrý den, Kanelo,
pokoje v bungalovech jsou vybavené stejně jako v hotelu, jen trochu menší a ne tak hezké.

ZDE (Tripadvisor) najdete přes 150 fotek pokojů v hlavní budově i v bungalovech. Myslete ale na to, že se lidé zaměřují více na negativa, a berte fotky s rezervou. Pokoje nejsou moderní, ale jsou pravidelně uklízené, takže pokud nejste náročná, budete spokojená.

Lidé si často chválí milý personál a nádhernou pláž. Na pláži si můžete dát nápoje i lehké občerstvení. Vše je v rámci all inclusive, platit za to samozřejmě nemusíte. Lidé ale doporučují vzít si s sebou vlastní plastové kelímky, protože ty hotelové jsou velmi malé a měkké.

Snad jsem Vám trochu poradila i bez osobní zkušenosti, jen na základě octivého zagooglení

Přeji hezkou dovolenou.


KANELA
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
KANELA
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
KANELA
před 6 lety
Adminko díky za info. Fotky jsem prolistovala. Že jsou pokoje menší mi vůbec nevadí, člověk tam jde stejně jenom spát. Aled nevím, CO jsou bungalovy - jsou tam takové hezké jednoposchoďové spojené budovy a pak přízemní. V nadpisu bylo, že všech 156 fotek je apartmán. V jedné diskusi jsem četla, že v bungalovu byla špína a postel byl betonový panel + matrace. Ani CK to neví jistě... a to je podle mne chyba... Ale díky za odpověď. KANELA
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Jestli můžu doporučit, tak bungalov neberte. Jezdím tam každý rok, poprvé jsme měli právě bungalov a nic moc. Vemte si dvoulůžkový pokoj cena je pro dva o 1 000,-Kč vyšší. Jinak super jídlo a hlavně vstup do moře.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
My jsme tam byli 1krat,vúbec se nam tam nelíbilo.Malý vyběr jídla,problémy s pokojem,bazén celou dobu kalný.Můžu doporučit hotel který s tímto sousedí a mají společnou pláž.Hotel Utopia další rok jsme byli tam a pak ještě jednou.Neměli jsme žádné výhrady,super animační programy v češtině denní i večerní,televize má 4české programy tak jsme si ji pouštěli před večeří.Byli jsme tam v zimě,tak byla brzo tma.Bungalovy na pláži mají nové a jsou za příplatek.Nabízeli nám je při příjezdu.My byli ubytovaní kousek od bazenu a jídelny s výhledem na moře.V recenzích píší,že čechy dávají do křídla,kde je postavený generátor.My byli přesně proti němu a vůbec nás to nerušilo.Letos jedeme do Aurory loni v srpnu už nebylo volno.Je tam krásný podmořský život.Před pár lety jsme byli na Brayce a odsud 20min.chůze na tuto pláž,kde je to pod vodou zatím nejhezčí ze všech dovolených v Egyptě co jsme viděly.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
V říjnu 2017 jsem byla v Pensee. Nemám žádná negativa. Byli jsme ubytování dva dokonce v třílůžkovém pokoji s terasou a výhledem na moře. Bungalov mě velice zajímal. ale nenaskytnla se příležitost si ho prohlédnout. Případní známí na dovolené bydleli též na pokojích Myslím, že jsou dost ponuré, ale moc jsem to chtěla uvnitř vidět. Hotel Utopia je komfortnější. ale nevidím důvod proč platit mnohe víc peněz než v Pensee.Pláž je pro oba hotely stejná a šnorchlování je opravdu vyjímečné. I děti si zde užijí podmořského života. Do pasu jsme žádné dolary nedávali, ubytovali nás až ve 14,00. Během dovolené jsem vyzvídala na ostatních,někdo dal 5 dolarů, někdo 10 dolarů. Příště to zkusím s 5ti dolary Jo, animátoři tam stáli za houby. To Utopia byla dobrá. Někdy jsem využívala i jejich aerobik, večerní programy - nebyl problém, jen jsme tam neměli v baru možnost all in. Ráno byly hezké procházky směrem k rezavému molu, dál k dalšímu hotelu -Novotel. Bylo to cca 3 km a nebyl problém se psy. U Novotelu je hezké, nové molo a i z něj jsme šnorchovali. Ale nejlepší je to na pláži u Pensee.
Karamelka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Karamelka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
Karamelka
před 6 lety
Letos letíme poprvé,máme All a bungalov 2+ přistýlka,letíme na 12 dní od 11.8 ,jsme tří ,za 2 × 14 190 Kč a přistýlka 12 690 Kč .Strašně se těšíme Podle fotek nádhera Doufám že se nám tam bude líbit
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Prosím jede někdo letos do Pensee royal garden, máme docela obavy, recenze na tento hotel jsou strašné, vím, že se nemají číst, ve Fischeru nám tvrdí at jsme v klidu, že na tom není nic pravdy, nefunguje tam klimatizece, jsem z toho už pěkně na nervy, prosím jestli tam někdo byl tak písněte
Wincenzzo
stálý člen stálý člen /
Wincenzzo
stálý člen stálý člen / před 5 lety
Wincenzzo
před 5 lety
Hotel Pensee uz ma nejlepsi roky za sebou, jeste v roce2014 se jmenoval Pensee Azur a patri mezi 10 nejlepsich v cele oblasti MarsaAlam, po jeho naslednem prevzeti jinymi majiteli a uz nekolikatem prejmenovani za posledni roky se v soucasnosti drzi v takove horsim prumeru, more a snorchlovani ma ale nadherne, kvuli tomu se tam jezdi...
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 5 lety
DanaDianaNoymi
před 5 lety
@KANELA ~ Právě jsem se vrátila s Pensee Royal Garden bungalovy nedoporučuji . Vůbec nedoporučuji .Měla jsem krásný velký pokoj v hlavní budově s rohovou vanou a výřivkou.Během týdne dám na svoji stránku fotky
Dafr
legenda legenda /
Dafr
legenda legenda / před 5 lety
Dafr
před 5 lety
V Pensee jsme byli dvakrát a vždy jsme byli ubytovaní v hotelu. Bungalov jsem viděla a pokoje jsou zhruba stejné. Bungalov je blíž k moři. Za nás pokoj v hotelu.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů