Řecko od 2 689 Kč
Zobrazit zájezdy

Kam do Řecka se chystáte?

Vloženo: 3. ledna 2018
Poslední příspěvek: 29. prosince 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Zdravím všechny milovníky Řecka. TAK KAM TO BUDE LETOS? A proč? ))
Já přelom červen/červenec opět po x letech do Pargy, s láskou na to vzpomínám a musím to tam vidět znova!

Odpovědi 90 odpovědí

Pida_m
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Pida_m
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
Pida_m
před 6 lety
Našla jsem náš cestopis s poslední návštěvy Pargy, třeba se někomu hodí Měli jsme auto na 4 dny a zvládli jsme toho dost
www.recko.name/cestopisy.php…
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
také letos jedeme do Nidri...už se moooc těšíme.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Protože Ithaka je naše láááska.
Fili
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Fili
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 6 lety
Fili
před 6 lety
Dobrý den, my letos poprvé bez cestovky, lodí z Benátek do Igumenitsy, bydlení v Platarii,kousek Sivota, Parga, Lefkada, Korfu....hory nad hlavou, větší nádheru neznám
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ahoj Fili,
na kolik tě prosím přišel trajekt v jednom směru Benátky-Igoumenitsa na jednu osobu? Na jak dlouho jedete? A máte už nějakou představu o ceně celé dovolené? Přemýšlíme s přítelem nad něčím podobným.
Děkuji
Fili
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Fili
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 6 lety
Fili
před 6 lety
Ahoj, třílůžková kajuta+auto 526 euro spáteční s Minoan lines, samotná jednosměrná jízdenka stojí kolem 70 euro, na spáteční je 30%sleva. Ubytování na 11 dní přes booking pro 3 osoby 440 euro. Dovolená pro 3 asi 35000+-. Jelikož rádi cestujeme, tímto ušetříme minimálně 10000 za půjčení auta.
Fili
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Fili
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 6 lety
Fili
před 6 lety
Lefkáda je ráj na zemi Agios Nikitas obzvlášť, přes kopec jedna z nejkásnějších pláží ostrova Milos, dobrá volba, určitě se Vám bude líbit, pozor moře občas dost divoké
kamula67
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
kamula67
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
kamula67
před 6 lety
Ahoj, ja bych rada Pelopones a jeho pamatky,ale busem se mi tam teda vubec nechce a letecky je to drahe. Jinak Parga a ostrov Kalymnos s Telendosem jsou uzasna volba,doporucuji vsem.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
- V Řecku je všude krásně. Já miluji Rhodos, byla jsem tak čtyřikrát. Letos v červnu na Korfu.
- Líbilo se mi na Zakhyntosu, Chalkidiki i Krétě.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Máme rádi Řecké ostrovy a tentokrát jsme si na červnovou dovolenou vybrali ostrov Rhodos. A ispirací nám by jeden díl Hercula Poirota - Rhotský trojůhelní Těšíme se nejen na nádherné moře, ale i na antické i Jonanitské památky. Jedeme do Stegny. Moc se těšíme. Pokud máte zkušenosti s apartmány Segna Star, budeme rádi za odezvu.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
V Řecku je krásně všude. My letos na Kos Lambi. V minulosti jsme byli na Kosu oblast Psalidi. Obojí je v blízkosti hlavního města, kde je spousta historických památek, které stojí za to je vidět. Navíc čisté moře, příjemní lidé. Co víc si na dovolené přát.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Jezdíme z vnoučaty začátkem června (slevy) na Krétu (severní pobřeží, na jihu to dost fouká). Počasí, teplota OK. Začátkem června je to i levnější.
Lenči
legenda legenda /
Lenči
legenda legenda / před 6 lety
Lenči
před 6 lety
My také jezdíme vždy v červnu. Je to mimosezónní období, takže jedna sleva a druhou máme za to, že zájezd objednáváme v prosinci či lednu. Výhodou je, že v červnu není tolik turistů, teplé a příjemné počasí bylo vždy a moře bylo na koupání také. Zatím navštěvujeme ostrovy v Jónském moři a naše zkušenosti pro dovolenou v Řecku a v černovém období jsou velmi dobré.
Jamako
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Jamako
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
Jamako
před 6 lety
Zdravím vás všechny, pomalu si pročítám různé diskuse a zahnalo mě to až sem. Děkuji za názory. Náís teprve dovolená čeká, v létě 2019. NIkdy jsme v životě u moře nebyli, ani jako děti. Prostě nebyly na to dříve finance. takže budeme startovat příští rok, s našimi dvěmi dětmi. Těšíme se. Budu zájezd pořizovat jako překvapení pro manžela k jeho 40-tým narozeninám. Pojedeme s CK, zatím mám jako volbu Krétu Aldemar Cretan Village. Snad neuděláme chybu. Chtěla bych jet začátkem srpna. Budu pořizovat na podzim jako first minute.
Jamako
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Jamako
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
Jamako
před 6 lety
...omlouvám se za překlepy...jako nováček nemůžu najít možnost úprav příspěvku - lze editovat?
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Jde to i levně,my jsme jezdili ještě donedávna z Brna autobusem .Vůbec to nebylo tak špatné ,jízda na chalkidiki trvala max. 22 hodin a se 2ma dětmi nás to vyšlo kolem 20 tisíc. Později jsme jezdili už sami dva a vždy jsme si brali 2 turnusy .Naprosto nám to vyhovovalo ,protože máme moře a Řecko rádi. Teď už lítáme ale máme na to krásné vzpomínky . I na pevnině jsou pěkné místa jako Sarti,Nea Vrasna ,Nei Pori a další a znám dost lidí ktří čekali na poslední chvíli a tři čtzři dny loupili zájezd za 4-6 tisíc a za 10 tisíc byli skoro 14 dní u moře.
HanaPetříková
stálá členka stálá členka /
HanaPetříková
stálá členka stálá členka / před 6 lety
HanaPetříková
před 6 lety
Dobrý den,

příspěvky dodatečně editovat nelze, ale překlepy zde snad každý chápe. Jsme v diskuzi, ne ve škole

Nicméně tuto možnost proberu s našimi vývojáři, kteří zrovna pracují na novém vzhledu a funkcích webu.

A abych se přidala do diskuze, mířím v červenci do Athén, letenky z Vratislavy a Katowic stojí i v sezóně kolem 2 000 Kč za zpáteční. Jeden den to vypadá na Athény, dál program ještě vymyšlený nemám
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
V polovině září, až nebudou taková horka a naopak budou výrazné slevy. Je to klidné a příjemné letovisko bez plážového průmyslu.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
U nás to letos vyhrála Kythira. Jedeme poprvé ji prozkoumat.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Navštívila jsem Řecko minimálně 15x a nemůžu se nabažit. Řecké lidé jsou srdeční.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů