Itálie od 600 Kč
Zobrazit zájezdy

Letovisko na jihu Italie

Vloženo: 7. dubna 2018
Poslední příspěvek: 2. dubna 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Ahoj, dobrý den, máte někdo typ na hezké letovisko na jihu Itálie? Chtěli by jsme něco klidnějšího ale hlavně čisté pláže a zábavu pro děti. Děkuji.

Odpovědi 7 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den,perfektní je to v Capo Vaticano hotel Sole Mare. Klidné prostředí,ubytování v krásné zahradě,kousek od pláže. Kalábrie je nádherná.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
My to máme moc rádi v Santa Caterina Dello Ionio Marina. Úplně klid, velmi málo lidí, ale vždy se máte kam jít najíst nebo si nakoupit. Pláž krásná a jezdíme s dětmi, ale naše děti se umí zabavit sami a vyhrají si s kyblíčkem, lopatkou a tím, co najdou. Žádné skluzavky ani nic takového tam není.
Gally
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Gally
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
Gally
před 6 lety
My si naprosto zamilovali Bari, je tam klid, krásné pláže, čistá voda. Doporučuji mrknout <3
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Děkuji moc za odpovědi! Díval jsem na všechny. Zaujala mě Santa Caterina, vypadá to dobře. Do jakého hotelu jezdíte? Díky.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den,
zkuste ještě přecejen mrknout na Capo Vaticano. My tam byli už dvakrát, s dětma a absolutní spokojenost. Hlavně opravdu krásné prostředí, příroda a čisto. Vřele doporučuji! Ubytování jsme měli v aparmánu, ale to už je asi jen detail...
Romana
věrná členka věrná členka /
Romana
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Romana
před 5 lety
Kalábrie, Sellia Marina. Dlouhé písečné pláže a málo lidí.
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
Dobrý den, já osobně doporučuji krásní historické městečko Tropea posazené na skále. Pláže v okolí jsou nádherné s průzračnou vodou a najdete zde jak dlouhé pláže tak i menší zátoky.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů