Egypt od 4 023 Kč
Zobrazit zájezdy

Sim karta Egypt - na data

Vloženo: 14. června 2018
Poslední příspěvek: 24. srpna 2023
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Dobrý den prosím vás nemám s tím žádnou zkušenost. Jak se dá pořídit datová karta v Egyptě? Chtěl bych mít internet pořád nejenom špatnou hotelovou WIFI ale nevím jak to chodí, jestli to vůbec jde a kolik to stojí. Zařizoval jste si někdo egyptskou sim kartu? Děkuji Michal

Odpovědi 64 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den, byl jsem s manželkou a dcerou letos v květnu v Egyptě a po příletu na letiště v Hurghádě si dcera zakoupila tuším kartu Vodafone s 5 Gigabajty a platila 12 USD. Jakmile budete v letištní hale, tak koukejte po prodejních stánkách s telefoními kartami, myslím, že je nepřehlédnete a sim kartu na data si zakoupíte. Určitě se dá karta koupit i ve městě, ale s tím nemám zkušenosti. Co se týče mobilů a příslušenství např. datové karty, tak je to jako u nás, mobilní operátoři tam fungují normálně a všichni tam mobilujou. Fandy
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Děkuji za rady, to by byla opravdu dobrá cena, jestli to stojí 12 dolarů. V Čechách to máme fakt předražené. A rychlost internetu byla dobrá?
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Pokud si pamatuji, tak dcera žádný problém, neměla, byla stále na"síti" s přáteli. Tou cenou 12 ti dolarů jsem si naprosto jistý a ještě upřesňuji, že se nejednalo o kartu Vodafone, ale Orange. To je ale detail. Já jsem si na hotelu Jasmine palace v Hurghádě zakoupil na recepci přístup k jejich Wifi za 15 USD a stále mě to nešlo, pouze na recepci a nikde jinde a pořád to padalo. To dcera ušetřila 3 USD a na sítí byla vždy a všude.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Děkuji Vám moc za informace, nebudu tedy pokoušet pochybné wifiny a půjdu do simky.

Kdyby měl někdo další zkušenosti s konkrétními operátory nebo tarify, uvítám je, ještě mám čas než poletím.
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 6 lety
Arne1
před 6 lety
Přesně jak píše Michal Novák - hotelová WiFi je o nervy jestli se člověk někam dostane nebo ne.
Při příletu jsem viděl prodávat kartu Orange za 9€ a to s celýni 20GB dat !
Vodafone byl trochu dražší.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Sim karta od Orange na letišti v Hurghade je podvod. nabízí 20GB za 10dolarů, bohužel na kartě je max 3,5 poté karta konci, nejde ani doplatit. Ve městě stojí karta na 3GB 6dolarů od Orange, 5GB za 12dolarů od Vodafone, asi největší fronta a žádná ochota . U posledního operátora 4,5GB za 8dolarů .
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 6 lety
Arne1
před 6 lety
Smůla, před několika dny jsem byl na výletě s Čechy kteří ten Orange měli. Mohl jsem se jich zeptat na zkušenosti. Já koupil VOD 12G za 18€.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den,já letím v listopadu do Marsa Alam,potřebuji jako OSVČ být mobilní...je tedy asi nejlepší koupit tu Orange kartu..?
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Musíte si zjistit, jestli je v oblasti pokrytí od Orange. Vodafone na asi největší pokrytí
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
dnes jsem Dokoupil na prodejně 3,5GB za 6dolarů, ji ak mají 10GB za 9dolarů a 20GB za 12 dolarů. Můžete platit kartou nebo LE, jinou měnu neberou . Jsme v centru v Hurghade ,takže není problém s žádným operátorem
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den,
nemáte prosím někdo zkušenost, který z místních mobilních oprátorů má dobré datové pokrytí v oblasti Brayka Reef Resort (Marsa Alam)?
Děkuji a přeji pěkný den
Jan Hájek
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den.
22.9. jsme zakoupil na letišti v Hurgadě sim kartu 20 GB dat od Oange za 10 USD (vedlejší stánek od Vodafone byl výrazně dražší). Zatím vše funguje jak má, pokrytí je 4G.
Petr
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Bohužel budete zklamán , na kartě je asi 3,6GB, psal jsem to už víše minulý týden. Orange je lepší si koupit v prodejně, mají opravdu 20GB a za cca 12dolarů
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Máte někdo přehled jak zjistim stav kreditu/zbyvajicich dat na SIM u jednotlivych operatoru?
@Jan Hajek - co jste na konec koupuil a kde prosím?
@ Petr - jak na tom tedy jste je tam 20 GB, nebo ne?
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Stáhněte si aplikaci jako v cz, jen to bude EG
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 6 lety
DanaDianaNoymi
před 6 lety
Sim karta má rychlý a spolehkivý internet , doporučuji kupovat mimo letištní areál
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 6 lety
Arne1
před 6 lety
Já měl tu Vodafone koupenou na letišti, odhadovaných 12G mi pro dva lidi přesně vystačilo na 14 dní. Pokrytí mělo výpadek pouze na trase Safaga - Quena. Rychlost byla subjektivně vynikající (ale neměřil jsem).
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
@DanaDianaNoymi - jakeho operatora jste prosim mela
@Arne1 - na kterem letisti jste tu kartu kupoval? Případně nechcete se ji zbavit, jsem taky z Brna.
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 6 lety
Arne1
před 6 lety
Bobby B: V HGR.... Ještě ji mám, ale je na ní skoro nula dat, leda že by to fungovalo v jiném telefonu a dokoupil byste si nějaká data. Nemám námitky - jsem Kr Pole, tel 603892547.
Kupovaná byla 8.9. !
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Taky jsem koupil sim kartu Orange 20 GB za 10 USD na letišti v Hurghadě. Je to tarif Orange Dragon 70, když si to najdete na netu tak zjistíte že ofico cena je 70 Egp a na kartě je 10 000 dragon bodů+10 000 bodů za novou kartu. Celkem tedy 20 000 a za jeden. MB s použitím dragon aplikací se strhne 1 bod., je to třeba WhatsApp Facebook... u tarifu jsou vypsané. Za 1 MB mimo vyjmenované se strhávají 2 body takže pokud by jste koukali jen na YouTube tak máte jen 10 GB. Za volání do sítě Orange se strhne 5 bodů, mimo síť 25. Jednou jsem úspěšně volal do Čech,opakovat už se mi to nepodařilo - po vytočení čísla to na mě chvíli mele arabský, pak se hovor vypne, angličtina zvolit nejde Mohl by jsem na hotelu někoho požádat o překlad, ale zas tak moc to nepotřebuji ...
Kolik zbývá bodů na kartě zjistíte pokud vytočíte #0#, pošle vás to dál tam dáte 2 (manage tarif features) , a nakonec 3 (check buget....} dozvíte se kolik vám zbývá bodů a kdy vyprší platnost bonusových bodů za aktivaci karty...

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů