Bali od 8 144 Kč
Zobrazit zájezdy

Bali - doporučte CK a hotel přímo u pláže

Vloženo: 26. června 2018
Poslední příspěvek: 29. června 2018
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 6 lety
DanaDianaNoymi
Chtěla a chci navštíit Bali, prosím doporučíte mi kam na Bali? Má kamarádka byla sice na vlastní pěst ale to nechci , letám vždy sama a tak upřednostňuji cestovní kancelář. Doporuči by mi někdo jakou a hotel přímo u pláže.

Odpovědi 4 odpovědi

Jitulle
nová členka nová členka /
Jitulle
nová členka nová členka / před 6 lety
Jitulle
před 6 lety
Dobrý den, já přemýšlela o Bali na jaře, ale na vlastní pěst. Byly i letenky cca za 12.000czk, ale sama bych se nevydala. Jen co vím je dobré Denpasar asi a taxikem pár km do ne hotelu ale takových jejich typických chatek. Mě to přes booking ukazovala pro dva se vším všudy cca 8000 ale bylo i za méně a musím říct recenze a vše luxus. Je tam levně co tak vím a pokud bych tam jela, už bych udělala výlety po vícero oblastech. Asi Air Asia je levný přesun za pár stovek. Já měla plán do Kuala Lumpur a odskočit si na pár dní Bali a zpět nebo opačně. Pak jsme ale odletěli Kuwait Qatar na vl. pěst-levné letenky.Já chci poprvé do Egypta a nenalézám nikoho kdo by jel se mnou a sama nemám odvahu ...mám tam asi 3 přátele, ale i tak. Nemáte radu pro mě? díky Jitulle.
Kláráč
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Kláráč
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
Kláráč
před 6 lety
Ahoj, doporučuji krásný hotel Tijili Benoa, který je přímo u pláže, čtyřhvězda a navíc má bazén nad pláží fak luxus, www.etravel.cz/indonesie… Navíc ta cena je dost přijatelná, když vezmu v úvahu, že ten kdo cestuje sám to má jinak skoro vždycky dost drahý.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 6 lety
DanaDianaNoymi
před 6 lety
Egypt létám sama a i v srpnu poletím, mám to ráda létat sama , jinak děkuji za radu na Bali je to pěkné ale sama se bojím .Když letím s cestovkou nebojím se v listopadu letím do Mexika a též sama ale od cestovky
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 6 lety
DanaDianaNoymi
před 6 lety
Moc děkuji za radu

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů