Srí Lanka od 25 200 Kč
Zobrazit zájezdy

Srílanka český hotel

Vloženo: 11. července 2018
Poslední příspěvek: 27. června 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Dobrý den, potřebovala bych od vás poradit. S manželem plánujeme cestu na Srílanku, ale neumíme ani jeden žádný světový jazyk, prostě já jsem ten typ který se anglicky asi nikdy nenaučí. Nevíte o nějakém českém hotelu, kde bysme se domluvili?? Mám z toho velké obavy že si nebudeme umět poradit.

Odpovědi 16 odpovědí

Péťa_V
věrná členka věrná členka /
Péťa_V
věrná členka věrná členka / před 6 lety
Péťa_V
před 6 lety
Nechci vás přeceňovat, ale rukama, nohama to zvládnete i ve srílanském Mějte úsměv na tváři a po ruce slovník, kdyby to náhodou bez nějakého slovíčka nešlo. Opravdu se není čeho bát
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
paní Péťo, děkuji, asi máte pravdu. Budeme doufat, že gestikulace bude stačit a nějak se nám to podaří. Přeci jenom s úsměvem člověk nejdál dojde, ale slovník pro jistotu opatříme.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
pro cestovatele uvolnilo se mě místo pro dva na Srílanku odlet 17.2-2019 do 2.3.2019, mám zajištěné bydlení ve vilce na pláži se snídaní a transférem z letiště a zpět, budu tam celý měsíc a už nějaké zkušenosti mám, se mnou a naším patrtnerem na ostrově se budeme starat o výlety aJe to sice narychlo,ale třeba by někdo rád navštívil tento mystický ostrov.pište do emailu zuzana.sladkova@seznam.cz
Cahy
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Cahy
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Cahy
před 5 lety
I bez jazykového vybavení se neztratíte. Byli jsme a manželem 2013 na 3 týdny, procestovali jsme hl. město Colombo tuk tukem( kde se nám to líbilo, jsem zastavili) a " taxíkem i s průvodcem Wilsonem" ty nejdůležitější místa na Srí Lance a ještě si šli před odletem domů odpočinout na 5 dní na Maledivy. Letos v březnu zopakuji s dcerou alespoň na 14 dnů co jsem před 6 lety nestihla Národní park apod. V nejhorším si pomůžu překladačem. Doporučuji na letišti koupit Simku i s daty na internet je to lacinější než z české( cca za 500)
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Dobrý den,
organizuji výlety na SL. Jsem české národnosti, ale otec je sinhálec, tudíž mám velkou rodinu na SL.
Výletníci poznají tuto zemi z jiného úhlu, jelikož ubytování se nachází v rodinách. Podrobnosti dle zájmu dodám.
Cejpková
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Zdravím.měl bych zájem prožít srilanku .pavel z brna.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Prosím o bližší info.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
smerda8@seznam,cz
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Dobrý den,
hledám ubytování pro jednu osobu s vlastní kuchyní. Počítám s termínem polovina března a možná přes měsíc.
jsem vegetarián a potřebuji si sám vařit. Nehladám nic luxusního, naopak.
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
anonym ~ Dobrý den, i bez jazykové výbavy se nějak dorozumíte, máte ještě ruce a nohy , takže opravdu se není čeho bát. Můžete jet také s českou cestovkou, která vyřídí vše za vás.
Pokud pojedete na vlastní pěst a chtěli byste se ubytovat v českém hotelu, tak to také není problém. Na ostrově je jich hned několik. Přímo na pláži se nachází například Czech Beach Resort, Ladja Beach Resort nebo 108 Palms Beach Resort, všechny mají dobrá hodnocení. Pokud byste chtěli cestu pojmout trochu dobrodružněji a vidět více než jen hotelovou pláž, tak se můžete ubytovat také v českém hotelu Galavillaspa nedaleka královského města Kandy, kde se nachází mnoho buddhistických chrámů a památek.
ZUZA
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
ZUZA
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
ZUZA
před 5 lety
Všem cestovatelům přeji krásné cesty a zároveň nabízím cesty po Srí lance, mám tam zázemí v rodině a cestuji po ostrově a pořádám výlety. Máme vlastní auta a ubytování v krásné vilce přímo na pláži, vlastní kuchař a úklid, zařídím transfery z letiště a budu vám k dispozici na místě .Mám ještě volná místa a to červen a červenec 2019, pak zase říjen až do března 2020, teď odlétám na dva měsíce . Pokud máte zájem prožít ostrov trochu jinak , navštívíte se mnou a přítelem krásná místa. Pište Těším se Zuzana
zuzana.sladkova@seznam.cz
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Ahoj,
pokud hledáte české ubytování tak jsme byli u čechů v jejich nově postavěné vile a můžeme jenom doporučit. Mrkněte na jejich webové stránky www.jsmenasrilance.cz
JuKačka
nová členka nová členka /
JuKačka
nová členka nová členka / před 5 lety
JuKačka
před 5 lety
@anonym ~ To jsou ti, jak s nimi byl teď na Cestolino ten rozhovor, že? Vypadá to tam pěkně.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@Cahy ~ můžu Vá poprosit o kontakt? rádi bychom příští rok v únoru na pár dní jeli, tak sbírám informace děkuji Jíťa mail: j.ferdanova@seznam.cz
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@anonym ~ můžete prosím do zprávy poslat více informací? děkuji j.ferdanova@seznam.cz
Pampelenka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Pampelenka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů