Salalah od 18 090 Kč
Zobrazit zájezdy

Dovolená únor, zkušenosti s počasím

Vloženo: 31. července 2018
Poslední příspěvek: 21. září 2018
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Dobrý den, ráda bych vzala manžela na dovolenou do Ománu. Termín by byl začátkem února. Manžel ale tak brzy nechce, má obavy, že tam nebude teplo a voda studená. Byli jsme v březnu na Kapverdech a tam opravdu takové teplo nebylo jak se všude psalo. Byl někdo v únoru v Ománu - Salalah a může mi napsat jeho zkušenosti s počasím. Předem děkujiJana

Odpovědi 1 odpověď

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den Jani,
vůbec nemusíte mít z počasí strach. My byli loni v prosinci, na Vánoce a bylo úžasně teplo, nějakých 33 °C a voda teploučká..a nádherrně jasná obloha. Proto se do Ománu jezdí právě přes zimu, protože od června tam začíná období děštů a to ani ck tam moc nejezdí..takže já bych se nebála jet do Ománu do konce března..
Co se týče Kapverd, tam je to jiné, tam jsme byli vždy v červnu a bylo luxusně, ale večery byly chladné, známí byli v listopadu a měli větší teplo, ale zase zataženo, protože na podzim tam právě je období dešťů. Leden - duben bych na Kapverdy určtiě neletěla, teda pokud neprovozujete kiting.
Pěkný den

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů