Bali od 8 144 Kč
Zobrazit zájezdy

Thajsko, SriLanka, Bali - Září / říjen

Vloženo: 12. srpna 2018
Poslední příspěvek: 23. října 2018
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Ahoj, hledám nějakého parťáka na výlet do Thajka, sri lanku, Bali, nebo jiné krásné místo v Asii. Idealně na 14 dní, klidně i déle. Ideální je mě září, nebo říjen. Nejsem moc na hotely, nebo resorty.. spíše bych volila nějakou pěknou vilu. Taky je možnost bydlet pokaždé někde jindy a spíše to procestovat. Pokud tě láka něco podobného a hledáš někoho kdo takové dobrodružství spáchá s tebou, určitě se ozvi.Týna

Odpovědi 12 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ahojky Týno,
zatím uvažuju o nějaké cestě, na Srí Lance jsem byla - je super
Co tam chceš vidět, zažít? Zajímá tě příroda, moře, památky nebo lidi, atmosféra?
Verča
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Asi všechno co píšeš bych chtěla zažít. Jen nevím jaké bude v zaří, nebo říjnu pocasí. A jela by jsi teda někam? mužeš mi dát na tebe nějaký kontakt, kde by byla komunikace jednodušší?
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ahoj holky, my razíme s přítelem v polovině září do Malajsie a na Borneo. Asi na 3 týdny. Kdybyste se chtěli připojit, budeme rádi ;-) Tereza
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ahojky, můžeš mi dat na nějaký kontakt, kde ti mužů napsat ? Díky
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Nevím, jestli je to na tu Malajsii nebo ne, ale tady je můj mail: Hozmanova.T@seznam.cz nebo mě můžeš najít na fb: Tereza Hozmanová, mám profilovou fotku s hříbětem ;-)
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
) sorry
můj email: vsveronika@seznam.cz
Určitě jela, napišme si na email
Veronika
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ahoj Týno,
Taky jsem takový dobroruh v Thajsku i na Bali jsem sice byl ale rád bych do techto destinací vycestoval znovu moc se mi tam líbí a načerpám tam vždy novou energii . Termíny i tvoje prestavy s ubytováním, doba pobytu mi vyhovují. Kdyby jses chtela domluvit na detailech napiš treba na messenger @libor.kosina
Libor
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ahoj jsme pár a v termínu od 31.1. do 18.2. chceme jet na dovču... jenže nám kamarádi da košem tak sháníme lidi
kdyby jsi chtela jet snama tak dej vedet na mail premyslime nad thajskem spoleným s malajsii a nebo indonésie .
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Sháním akční partacku ,nejlépe začátek října,nebo listopad,Thajsko, Seychely, Mauricius. ....apod
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Můžete mi kdyžtak psát přímo na e-mail : sramkova.kris@gmail.com
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
..hledám spolucestující-ho na poznávací zájezd do Thajska s cestovní kanceláří. Odlet z Prahy 20.2.19. a návrat 6.3.2019. Je mi 60 let, nekuřák, sportovec. Jede se s partou starších 9lidí, já jsem solo(cena), zašlu program výletu. Pokud máš zájem, volej, piš, díky
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 5 lety
DanaDianaNoymi
před 5 lety
Ahoj
jela bych hned , jezdím všude sama a toto je dosti lákavé . Jen ale řříjen už je téměř za námi a v listopadu letím do Mexika tak jedině po Novém roce

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů