Gruzie od 26 949 Kč
Zobrazit zájezdy

Gruzie listopad

Vloženo: 30. září 2018
Poslední příspěvek: 19. července 2019
nový člen nový člen /
Tomek
nový člen nový člen / před 6 lety
Tomek
Ahoj všem. Rád bych si nechal poradit od někoho kdo má zkušenosti s podzimní Gruzií. Píše se, že nejlepší doba k návštěvě je jaro nebo podzim. Máme možnost odletět do Gruzie v listopadu, ale nejsem si moc jistý jestli tam nebude moc zima. Nehodláme do hor, spíše někam kolem moře. Jaké tam jsou ceny ubytování a jak nejlépe sehnat? Budu vděčný za jakéholiv informace. Díky

Odpovědi 5 odpovědí

Dáša
Administrátor Administrátor /
Dáša
Administrátor Administrátor / před 6 lety
Dáša
před 6 lety
Ahoj, je pravda, že v Gruzii bude v listopadu asi jen o něco málo tepleji než u nás. Teploty se v tomto období pohybují cca kolem 10 stupňů. Ubytování se nejvíce vyplatí u místních a nákupy dělat spíše na trzích nebo u místních farmářů, pak nakoupíte opravdu za hubičku. Celkově je tam levněji než v Čr.
Tomek
nový člen nový člen /
Tomek
nový člen nový člen / před 6 lety
Tomek
před 6 lety
No myslel jsem si to. Vzhledem k tomu, že chceme spíše cestovat a pomýšleli jsme i na stan, tak myslím že těch letenek nevyužijeme. Možná tam zavítáme až jaře - ale určitě se tam podíváme. Moc mě to láká. Jestli máte nějaké další zkušenosti sem s nimi! Každá rada drahá
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Ovča
před 5 lety
V Gruzii se dá bydlet levněji než v ČR, tak proč stan? Listopad je už chladný, nebude to na koupání, ani na lyžování,bude to taková mezisezona. Ale k návštěvě měst to bude dobré období, nebude tam tolik turistů. Z měst se mi nejvíce líbilo Kutaisi. Tbilisi má dvě pěší zóny, zbytek města je ve velmi špatném stavu.
Bea
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Bea
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Bea
před 5 lety
Dobry den. Zacatkem zari letime do Kutaisi. Chceme k mori a pak na nejaky trek. Kutaisi chceme nechat na zpatecni ceste. Poradite nejaky tip.
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Ovča
před 5 lety
Já tam byla na Velikonoce a to by v horách ještě sníh. Ovšem z Mestie vedou do hor značené cesty, nebo si od tamtud zajeďe do Ushguli, nejvýše položené vesnice v Evropě, jízda ca. 2 h jezdí tam z Mestie veřejná doprava. Kolem Ushguli je také řada značených tras. Případně třídenní trek z Mestie do Ushguli. Samotná Mestie a Ushguli mě vůbec nenadchly, tedy příroda kolem ano, ale ty obce nic moc. Když zagůglíte, tak najdete zcela jistě zážitky lidí, kteří v oblasti trekovali, i v češtině.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů