Žaludeční potíže

Vloženo: 13. prosince 2018
Poslední příspěvek: 20. května 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
Dobrý den, mám takový netradiční dotaz. Občas se nám takhle s manželem stává, že nás na cestách zastihne prostě průjem..moje otázka zní..Máte někdo osvědčený lék, který ihned pomůže? Kromě klasiky uhlí.

Odpovědi 5 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Dobrý den, mám dobrou zkušenost s Endiaronem a Smectou. Smectu jsme zkoušeli i u dětí a skvěle zabírala. Plus dětem Kulíšek na zavodnění.
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 5 lety
Arne1
před 5 lety
Podle toho, kde to je.
Pokud v Egyptě, tak Ercefuryl.
Jinde většinou Endiaron.
A na prosté zastavení Imodium
kikiP_
věrná členka věrná členka /
kikiP_
věrná členka věrná členka / před 5 lety
kikiP_
před 5 lety
Moje doporučení zní, vždy se na místě zeptejte hned první den místních. Většinou mají svoje vlastní druhy léků na tyto obtíže. Jinak tak, jak říká Arne1, v Egyptě je to Antinal, u nás stejný lék na předpis pod názvem Ercefuryl. Uhlí, Endiaron a podobné léky v exotice většinou nezabírají, takže záleží, kam zrovna jedete.
Romana
věrná členka věrná členka /
Romana
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Romana
před 5 lety
Na dovolenou si vždy vozím láhev rumu. Panák ráno i večer a problémy nejsou žádné
Tom_D
věrný člen věrný člen /
Tom_D
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Tom_D
před 5 lety
Slyšel jsem - a na Moravě to prý doporučují i sami lékaři - že opravdu účinná preventivní dezinfekce je vysokoprocentní alkohol, Moraváci většinou vozí slivovici. Já to tedy neaplikuju Musím zaklepat, že zatím nás nikde nic nepostihlo, a to jsme na Seychelách pili běžně vodu z kohoutku - prý je tam v pořádku - a ve Vietnamu nám šikovné obchodnice také prodaly vodu, která, jak jsme až později po bližším ohledání zjistily, rozhodně nebyla originál balená a všude po světě jíme běžně jídlo na ulici. Nicméně v mojí cestovní lékárničce má vždy místo aktivní uhlí, ercefuryl a imodium.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů