Cestování letadlem v těhotenství

Vloženo: 5. ledna 2019
Poslední příspěvek: 28. února 2020
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
Ahoj, je tu i nějaká maminka cestovatelka? Cestovaly jste ženy v těhotenství letadlem? Někde jsem četla, že se to úplně nedoporučuje. Jsem ve druhém měsíci a ještě bychom rádi v květnu stihli dovolenou u moře. Mějte fajn víkend.

Odpovědi 2 odpovědi

Dáša
Administrátor Administrátor /
Dáša
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Dáša
před 5 lety
Krásný den Danuško,
než se ozvou maminky cestovatelky, doporučuji pročíst náš článek Cestování v těhotenství. Pokud se budete cítit dobře, tak v květnu bych v tom ještě neviděla žádný problém.
Cestujzababku
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Cestujzababku
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Cestujzababku
před 4 lety
@anonym ~ Tak jak jste to nakonec vyřešila? Já létala až do téměř 28. týdne těhotenství. Nikde jsem nenašla žádné informace o tom, že by létání v těhotenství skodilo. Samozřejmě pokud je vám špatně, máte komplikace nebo strach, tak bych létání odložila. Ale jinak neni důvod. A nic se nemá přehánět - takže bych třeba nelítala co týden někam. Mé zkušenosti s letáním v těhotenství

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů