Pavouci v Austrálii

Vloženo: 14. ledna 2019
Poslední příspěvek: 17. ledna 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
ahoj, dobrý den. Slyšel jsem o austrálii, že tam v přírodě celkem běžně potkáte různé nebezpečné potvory. Prý je tam hned několik druhů jedovatých pavouků. Je to pravda a vážně je nutné mít se tolik na pozoru? Odjíždíme na měsíční cestu po Austrálii a samozřejmě máme v plánu nějaké treky v přírodě. Kterých oblastí se to hlavně týká? Děkuji Marek Dařílek.

Odpovědi 2 odpovědi

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Byli jsme tam minulý rok během jejich léta, konkrétně v Sydney. Je pravda, že v tomto období jich je tam opravdu hodně. Na keřích a v různých zákoutích, člověku se občas stává, že se do nějaké zamotá obličejem. Nic přijemné pro ty, kteří mají fóbii. ) Jinak je to v pohodě, téměř jako u nás. Jen se doporučuje dávat pozor na Redbacky, takový černý pavouk podobný naší černé vdově jen s červeným flekem na zadečku. Ten je jedovatý.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Díky, tak to jste mě docela uklidnil. Z pavouků jako takových strach nemám, ale přítelkyni když někdo řekne že tam jsou jedovatí pavouci, bude vidět hned v každém pavoukovi zákeřňého útočníka. Ale i tak to asi není nic příjemného, když jsou všude.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů