Mahé (ostrov) od 44 195 Kč
Zobrazit zájezdy

Seychely ubytování na Mahé

Vloženo: 15. února 2019
Poslední příspěvek: 14. března 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
Ahoj všem cestovatelům, byl jste někdo na Mahé? Dá se tam sehnat ubytování za rozumnou cenu? Našla jsem většinu ubytek za cca 20K/noc. Což je prostě strašně moc.

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
anonym ~ Ahoj, Seychely nemusí být jen pro zbohatlíky. Určitě se dá pobyt pojmout lowcostově a tak, aby ti nezruinoval celou peněženku. Na ostrově Mahé najdeš o něco levnější ubytování než na ostrově La Digue. Ceny začínají cca na 1500 Kč/noc/2 osoby. Jaký máš rozpočet a na jak dlouho se chystáš?
Tom_D
věrný člen věrný člen /
Tom_D
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Tom_D
před 5 lety
anonym ~ Je pravda, že Seychely jsou dražší destinace a člověk se musí připravit na to, tam prakticky za všechno nechá větší obnos, než kde jinde. Co se týče ubytování, tak se dá sehnat i za "rozumné" ceny, ale nikdy se to nemůže vyrovnat cenám třeba JV Asie. My na Mahé byly v Hillside Retreat a tohle ubytování za mě bylo fakt dokonalé! Je pravda, že ale člověk potřebuje mít půjčené auto, aby se zase dostal po ostrově.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů