Švýcarsko od 2 199 Kč
Zobrazit zájezdy

Ceny ve Švýcarsku

Vloženo: 26. ledna 2019
Poslední příspěvek: 9. března 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
Ahoj, chystáme se s manželem na jaře do Švýcarska. Můžete mi orientačně říct jak se tam pohybují ceny? Je tam o hodně dráž? Jedná se mi o ubytování/jídlo/benzín. Díky

Odpovědi 3 odpovědi

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Ahoj, ano vše co jmenujete je tam o dost dražší než u nás. Máme ve Švýcarsku příbuzné. Bydlí nedaleko hranic s Francií a běžně jezdí nakupovat do Francie, a přitom si natankují plnou nádrž. Ve Švýcarsku je vysoká životní úroveň a poměrně vysoké platy, ale platí se za všechno a to dost tučně. Nejdražší jsou služby.
Alimka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Alimka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Alimka
před 5 lety
Zdravím a k cenám ve Švýcarsku...
- potraviny se dají dobře nakoupit v síti obchodů Migros, Coop a Dener
- v restauracích hlavní jídlo cca 20 CHF, ale levněji a dobře se nají člověk v restauraci-bufetu sítě Migros, kde jsou jídla na váhu a vyberete si na co máte chuť
- benzin se pohybuje kolem 1,40 CHF
- parkování u lanovek je zdarma, jinak počítejte cca 1 CHF na hodinu
- ubytování hotely cca 100 - 120 CHF dvoulůžkový pokoj - tři hvězdy už se snídaní
- lépe vyjdou apartmány nebo velmi dobře vybavené kempy
Taky záleží na tom, do které oblasti se chcete vydat.
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
Ahoj, pokud se chystáte jet do Švýcarska lowcostově, doporučila bych nakupovat v Denneru či v Lidlu. V těchto supermarketech nakoupíte za podobné ceny jak u nás, možná mírně dražší.
Migros a Coop je drahý, ale nabízí větší výběr potravin.
Při hledání levného ubytování bych se podívala na airbnb, najdete tam levnější pokoje než v klasických hotelech či penzionech.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů