Řecko od 2 699 Kč
Zobrazit zájezdy

k moři 2019

Vloženo: 22. června 2018
Poslední příspěvek: 22. července 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Ahojte, pro léto 2019 hledám spolucestující na dovolenou k moři. Nejraději létám do Řecka (ostrovy) na min. 10 dní, ale není podmínkou. Vypadá to, že příští rok už se mnou nebude nikdo z rodiny cestovat a proto hledám náhradu. Jsem životaschopná, 57 + z Prahy a mám ráda koupání, zábavu i lenošení.

Odpovědi 112 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
PRO ANONYMA ano rari by bylo fajn Pokud mate zajem pokecat tak jsem na nelladd27@seznam.cz s pozdravem Dana
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Ahoj jsem Lenka, jsem z Liberce, je mi 57 let a ráda by jsem se také podívala do Saudské Arábie, nebo někam jinám, ale nemám spolucestující.
Moje telefonní číslo : 608 237 501
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Ahoj jsem Lenka, jsem z Liberce, je mi 57 let a ráda by jsem se také podívala do Saudské Arábie, nebo někam jinám, ale nemám spolucestující.
Moje telefonní číslo : 608 137 501
Do telefonního čísla se vloudila chbyčka. Proto znovu.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
ahoj, jsem Miluš z Berouna, bude mi také 57 let a ráda bych vyrazila letos právě do Řecka a nějak nemám s kým, Tvůj inzerát mě proto zaujal můžeš se mi ozvat na mail milci@post.cz, ještě lepší na telefon 737326059 zatím pa Miluš Šebková Beroun
Lenula
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Lenula
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Lenula
před 5 lety
Dobrý den, odpovídám za manželovu maminku- nemá email. Měla by zájem o společnou dovolenou, věkem je blízko k Vaší mamince, také na takový věk nevypadá. Ráda by se chtěla podívat do Tunisu nebo do Řecka. Je z Prostějova,odlet by ji vyhovoval z OV nebo z Brna. V případě zájmu její telefonní kontakt :732123271 S pozdravem Lenka
Lenula
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Lenula
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Lenula
před 5 lety
Hledám pro manželovu maminku seniorku spolucestující k moři v letních měsících -Tunis nebo Řecko. Je z Prostějova. Odlet by ji vyhovoval z Brna nebo z OV. Nevlastní email, v případě zájmu piště na telefonní číslo :732123271. S pozdravem Lenka
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
zdravím....ráda jezdím k moři...bohužel manžela to už nebaví....nechci se však tohoto vzdát a proto hledám parťačku...je mi 52, jsem z Moravy....do Prahy bez problémů
ráda napíšu více v případě zájmu
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Ahoj, jsem na tom podobně. Jestli budeš mít zájem, ozvi se, jsem z Prahy a řecké ostrovy jsou moje srdeční záležitost. Můj mail : babcajarca53@seznam.cz
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Ahoj, jsme tady na tom hodně podobně, jsem z Prahy, je mi 66 let a ráda bych na řecký ostrov, pokud budeš mít zájem můj mail : babcajarca53@seznam.cz
Ila
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Ila
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Ila
před 5 lety
Ahojte, spolucestující už jsem našla. Inzerát nechávám , protože mám pocit, že si můžete vybrat mezi sebou a snad to některým pomůže. Přeji hezké léto a slané moře . Ila
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Najde se pohodová parťačka na srpnovou dovču? Věk do 50 let,nekonfliktní,odlet OV.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Dobrý den,ještě hledáte? Pokud ano,můžeme si sdělit více? Lenka
ellamilla
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
ellamilla
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
ellamilla
před 5 lety
anonym ~ taky nemam spolucestujici k mori nejradeji do Recka na osrovyna 10 _12 dni
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
anonym ~ Zdravím jsem na tom stejně jestli ještě někoho hledáte tak se ozvěte. Jarča
anonym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
anonym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
anonym ~ mela bych zajem
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@ellamilla ~ Ahoj. Stále hledáte spolucestovatelku na řecké ostrovy? Pokud ano dejte vědět. Zdena
Katina
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Katina
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Katina
před 5 lety
@anonym ~ Ahoj všem - najde se parťačka? v červnu Řecko-Zakynthos napište na e-mail dovvla@seznam.cz. Nechávat vzkazy zde je špatná komunikace - 60+ a Střední Morava - odlet Brno.
IvetaFM
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
IvetaFM
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
IvetaFM
před 5 lety
@anonym ~ Taky někoho hledám, jsem z FM a ráda si najdu novou kámošku.
Jestli máte zájem napiště.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@anonym ~ Pokud stále hledáte, ozvěte se na e-mail. Ostrov Samos - velmi příjemné klima červenec 2019. Místo pobytu znám.
ellamilla
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
ellamilla
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
ellamilla
před 5 lety
@anonym ~ mela bych velky zajem o Recko ostrovy moc se mi tam libi email e.pelclova@seznam.cz P.S.odletam z Brna

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů