Turecko od 5 574 Kč
Zobrazit zájezdy

HOTEL SUN MARITIN - NEZNÄMÝ ?????

Vloženo: 24. května 2013
Poslední příspěvek: 26. srpna 2013
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 11 lety
anonym
Dobrý den,mám zaplacenou dovolenou do hotelu Sun Maritim Alexandria Club ****. Zaráží mne, že neexistuje ani jedna recenze na tento hotel. CK má popis a služby tohoto hotelu v superlativech, bohužel od samotných klientů není ani jedna cecenze. Našla jsem pouze několik recenzí od polských turistů - všechny bohužel velmi špatné. Byl tam někdo? Pokud ano - prosím napište o tomto hotelu jak to tam vypadá - ubytování, jídlo ap.Díky moc.

Odpovědi 5 odpovědí

Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 11 lety
Mikey
před 11 lety
Dobrý den,hledal jsem uvedený hotel a nějaké recenze našel - odkaz jsem přidal do záložky recenze. Ověřoval jsem to na mapě a měl by to být hotel pod názvem Sun Maritim Hotel. Jestli vám uvedená recenze nestačí, zadejte si do google "Sun Maritim Hotel recenze".
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 11 lety
anonym
před 11 lety
Dobrý den,
díky moc za info. Našla jsem recenzi od paní Lenky z loňska. Upřímně řečeno, moc nadšená nejsem. CK vůbec neuvádí, že je tam převážně ruská klientela a to mne děsí. Už jsem to před 3 lety zažila v Side, také sam Rus a to jejich chování, hlavně u jídla, je přímo otřesné. Nahrnuli se do jídelny jako kobylky a brali po kilech. Nám zůstaly jen zbytky.....No, uvidíme na místě, nyní už nic nenaděláme. Recenzi z našeho pobytu po návratu určitě zveřejním.
S díky a pozdravem - účastnice zájezdu (čekatelka, odjezd 9.6.)
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 11 lety
anonym
před 11 lety
Začátkem června jsme navštívili hotel SUN MARITIM Avsallar - Turecko.
Navštívili jsme již spoustu destinací a hotelů a tento naprosto zklamal.
Nejvíce mě naštval popis hotelu a okolí od CK Alexandria, který se nezakládá
na pravdě!!! HOtel je situován sice v blízkosti pláže - zahrada minimální, ale
na druhé straně rušná čtyřproudovka. Personál velmi neochotný, naprostný
nedostatek výběru jídla - spousta zeleniny, která byla velmi dobrá, ale maso
téměř chybělo, nějaká sladkost po obědě - děs, puding a kousek bábovky
to se opakovalo každý den. Nedostačující je i výběr u snídaně. Jediný klad -
turecká čerstvá zelenina každý den a výborná. Nalévané víno neskutečně
ředěné vodou. Hotel je plný ruské klientely, která je velmi arogantní /předbíhání
v jídelně, zabírání dvou až tří lehátek na pláži pro jednu osobu atd./
Celkový dojem z dovolené byl poprvé špatný a to jen díky poloze a službám
tohoto hotelu. Kladnou stránkou bylo velmi příjemné horké počasí a teplé moře
HOTEL V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJEME, neodpovídá kategorii 4* hotelu.
již na začátku sezony, pláž celkem pěkná.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 11 lety
anonym
před 11 lety
Souhlasím s jinými respondenty. Hotel jsme navštívili letos začátkem června. Kromě počasí a moře, samé zápory. Opravdu nikdy více. Hotel plný sprostých Rusů, jídlo špatné, úklid to samé atd.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 11 lety
anonym
před 11 lety
Při vybírání dovolené jsem četl loňské recenze a byl jsem celkem spokojený,ale zato recenze letos, máme s toho hrůzu,při pomyšlení a představćh.Dovolenou máme zaplacenou,tak nevíme jak se rozhodnout.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů