Rhodos od 8 189 Kč
Zobrazit zájezdy

Hotely Rhodos, jaké máte zkušenosti?

Vloženo: 1. března 2019
Poslední příspěvek: 13. března 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
MIAMIA
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
MIAMIA
PROSÍM S JAKÝM HOTELEM NA RODOS MÁTE SUPER SKUŠENOSTI.

Odpovědi 8 odpovědí

Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 5 lety
Sally
před 5 lety
Za mně (i manželku) osobně NEDOPORUČUJEME hotel El Greco přímo v hlavním městě Rhodu. Při naší návštěvě naprosto, na Řecko, otřesné podmínky, hlavně co se týče hygieny, především jídla.
Romana
věrná členka věrná členka /
Romana
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Romana
před 5 lety
Na Rhodosu ve městě Kolymbia, hotel Kolymbia Sky
Kolymbia Sky
Xdanyx
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Xdanyx
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Xdanyx
před 5 lety
Doporučuju hotel Irene Palace. Byl jsem loni i s 2 letou dcerkou a všechno bylo super
Tom_D
věrný člen věrný člen /
Tom_D
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Tom_D
před 5 lety
Hodně záleží, co od hotelu očekáváte a jaký máte na hotel rozpočet. Každý vybírá hotel podle jiných kritérií, záleží pak tedy, jaká je Vaše představa dovolené. Někomu záleží na lokalitě, protože chce cestovat po ostrově, někomu zase záleží na vybavenosti a úrovni služeb hotelu. Super hotel může být malý rodinný hotel, který nabízí jen snídaně a někomu jinému vyhovuje all inclusive hotel s veškerým komfortem na jednom místě. Já mám osobní zkušenost s hotelem Vergina Sun ve Faliraki, který bych označil jako takový příjemný průměr za rozumnou cenu, je nedaleko od klidnější části pláže ve Faliraki a cca 10 minut pěšky od rušného centra letoviska. Z Faliraki je to pak autem/na motorce kousek do hlavního města, o něco dál pak do historického Lindosu, který určitě stojí za návštěvu.
robinek
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
robinek
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
robinek
před 5 lety
Byla v hotelu Maravel Land, je už to déle, ale moc se mi tam líbilo
Voduška
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Voduška
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Voduška
před 5 lety
@MIAMIA ~ za mě ten www.sdovolena.cz/detail… kamari beach
Tom_D
věrný člen věrný člen /
Tom_D
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Tom_D
před 5 lety
@robinek ~ Maravel Land je, nepletu-li se, na Krétě Ale dobré mít i pro Krétu dobrý tip.
Tom_D
věrný člen věrný člen /
Tom_D
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Tom_D
před 5 lety
Docela by mě zajímalo, jak to ostatní máte s výběrem letoviska na Rhodu. My volili Faliraki a když pojedu na Rhodos znova, tak už určitě mimo Faliraki. Volil bych spíše Kolymbii nebo ještě více na jih, jak je Lardos, Kiotari. Jak to máte Vy, zanechalo na Vás Faliraki taky tak šílený dojem jako na mě?

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů