Nová verze diskuzí - smajlíci budou!

Vloženo: 2. března 2019
Poslední příspěvek: 11. dubna 2019
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Mikey
Dnes jsme na Cestolino.cz spustili novou verzi diskuzního fóra. A máme pro vás minimálně dvě skvělé zprávy - smajlíci konečně jsou a diskuze jsou responzivní, takže se vám budou lépe číst a používat na mobilu. Pro lepší přehlednost jsme změnili i strukturu kategorií. Chystáme další vylepšení a uvítáme Vaši zpětnou vazbu.
V dohledné době spustíme i novou podobu věrnostního programu. Dočkáte se atraktivních cen a budete více odměňováni za Vaši aktivitu na webu. Možná jste si všimli, že se u Vašeho účtu snížil počet cestoliňáků. S přípravu nového věrnostního programu jsme totiž zvýšili jejich hodnotu a to 5x. Pokud jste měli například 5 000 cestoliňáků, nyní máte na svém kontě 1 000. Poukázka CA Invia.cz v hodnotě 500 Kč byla za 5 000 cestoliňáků, nyní je za 1 000 cestoliňáků. O nasbíranou hodnotu tedy nepřijdete.

Odpovědi 12 odpovědí

Jitka_V
stálá členka stálá členka /
Jitka_V
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Jitka_V
před 5 lety
Za mě super! Nový, svěží design.
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Mikey
před 5 lety
@Jitka_V ~ Díky, jsem rád, že se líbí...
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 5 lety
Arne1
před 5 lety
Možná se to lépe čte na mobilu, ale na počítači je to otřesné. Ale hlavně že je to podle poslední módy, která na přehlednost vůbec nedbá.
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Mikey
před 5 lety
@Arne1 ~ co konkrétně vám na počítači nevyhovuje?
hanachleb
stálá členka stálá členka /
hanachleb
stálá členka stálá členka / před 5 lety
hanachleb
před 5 lety
Mně se to na počítači líbí. S přehledností rovněž spokojenost.
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 5 lety
Arne1
před 5 lety
Nelíbí se mi právě to, co je teď móda. Skoro celá obrazovka prázdná (bílá) a na kousku obsah. Ten obsah je navíc proložený obrovskými mezarami, aby se toho na obrazovku vešlo co nejméně. Právě to, že se mi na obrazovku vejdou jen dva až tři příspěvky (někdy jen jeden) je šíleně nepřehledné.
Já bych byl pro to, vykašlat se na módní trendy zaplácávat obrazovky prázdným místem a udělat to hezky klasicky.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 5 lety
Sally
před 5 lety
Myslím že stará verze byla lepší
Marcatko
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Marcatko
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Marcatko
před 5 lety
Nová verze je krásná! Je zatím vidět hodně práce. Bílá barva je za mě to nejlepší, co muže na webech být. Spolu s veselou kombinaci růžové a modré to cele vypadá svěže a vesele a takové mají být asi i dovolené
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Mikey
před 5 lety
@Arne1 ~ Děkujeme za upozornění, trošku jsme zmenšili mezery, aby se vešlo více obsahu na obrazovku.
Dále jsme přidali záložku Nové, kde naleznete poslední přidané příspěvky.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 5 lety
Sally
před 5 lety
Tak mohli byste opět uvést, kolik cestoliňáků je za co, tak jak to bývalo.
Mj. nevím jak to počítáte? Při přihlášení mi naběhne 425 cetoliňáků, když najedu na diskusi tak tam mám 442 cestoliňáků. Někde se asi stala chyba.
Jinak díky, předchozí cestoliňáky jsem úspěšně vyčerpal na prodloužený víkend v Gyoru. paráda
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Mikey
před 5 lety
@Sally ~ Děkujeme za upozornění, počty jsou opravené... Aktuálně totiž web běží na dvou serverech a tyto data synchronizujeme a objevila se menší chyba.
Nemáte zač, brzy spustíme novou verzi věrnostního programu, kde bude více odměn. Dozvíte se i jakým způsobem cestoliňáky budeme počítat a za co je budete dostávat. Aktuálně odměňujeme stále stejně - za registraci, příspěvek v diskuzi, komentář, fotografie, recenzi hotelu. V budoucnu se výše bude odvíjet např. od délky příspěvku, jak hodnotí Vaše příspěvky ostatní a podobně.
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Mikey
před 5 lety
Máme tu nové smajlíky
Jaké byste chtěli ještě přidat?

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů