Londýn od 7 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Doporučte hotel v Londýně

Vloženo: 21. března 2019
Poslední příspěvek: 26. března 2019
nová členka nová členka /
Jarča
nová členka nová členka / před 5 lety
Jarča
Ahoj, prosím doporučte mi pěkný hotel se snídaní - v Londýně s dobrou dostupností do centra. V normální cenové relaci. Děkuji!

Odpovědi 3 odpovědi

Darina
věrná členka věrná členka /
Darina
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Darina
před 5 lety
Doporučuju Best Western Delmere. Posnídáte v okolí, je tam plno malých restaurací. Je to asi 5 minut chůze od stanice Paddington.
Ondra
Administrátor Administrátor /
Ondra
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Ondra
před 5 lety
@Jarča ~ Dobrý den, mám zkušenost s ubytováním v Kew Rooms v Richmondu. Nachází se kousek od stanice metra a do centra je to asi 30 minut.
Ubytování bylo pěkný, každé ráno snídaně v domě pronajímatele, takové ty typicky anglické. Pán byl milý, dalo se s ním hezky povídat Pro někoho s lehčím spaním by to mohlo být horší, protože kousek od oken jezdí metro, ale nebylo to nic hroznýho
Kousek od ubytování je známý Richmond Park, kde můžete vidět například volně pobíhající jeleny nebo také botanická zahrada přímo v Kew Gardens. Jeden pokoj pro 4 osoby na 3 noci nás vyšel na cca 250 GBP.
Jarča
nová členka nová členka /
Jarča
nová členka nová členka / před 5 lety
Jarča
před 5 lety
Děkuji

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů