Jste tu noví nebo delší dobu? Představte se

Vloženo: 26. března 2019
Poslední příspěvek: 27. ledna 2022
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Mikey
Vítáme Vás na Cestolinu, sdělte nám pár slov o sobě
Odkud jste, kde jste byli, kam se chystáte, co byste rádi probrali? Ať se lépe poznáme

Odpovědi 145 odpovědí

Jiřka65
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Jiřka65
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Jiřka65
před 5 lety
Ahoj všem, jmenuju se Jiřka a jsem z Plzně.Zatim jsem navštívila jen Austrálii,ale natolik mi učarovala , že se tam snad příští rok znovu vydám.Jinak mi ještě láká USA. Ráda bych našla cestovatele na společné zážitky po světě.
Adam
nový člen nový člen /
Adam
nový člen nový člen / před 5 lety
Adam
před 5 lety
Jmenuju se Adam, je mi 29 let a pocházím z Prahy. Rád si dopřávám luxus v pěkných letoviscích a stejně tak mi nedělá problém sbalit se do baťohu a prostopovat kus Evropy. Rád se seznamuji s novými lidmi a poznávám cizí kultury. V zahraničí jsem měl možnost několikrát bydlet přímo u místních a jsou to jedny z mých nejlepších zážitků. Poznáte tak zajímavá místa, kulturu, procvičíte jazyk. Prostě si užívám života dokud můžu. Rád vzpomínám na cestu po Islandu. V blízké době se chystám do Ománu.
Mia07
věrná členka věrná členka /
Mia07
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Mia07
před 5 lety
Ahoj, jsem Veronika. Ráda tu pročítám diskuze a zazitky ostatních. Máme procestovanou skoro celou ČR. Syn už je větší tak jezdíme i za hranice... Německo, Polsko, Itálie, Chorvatsko, Řecko.... Můj sen jen Bali nebo Thajsko. A ke 40 chci Karibik Tak už jen našetřit
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@xypani ~ dobrý den,píšete že by jste se ráda podívala do Afriky a na safari a že jste závislá na překladateli....také neumím anglicky tak jsem hledala a hledala,až jsem našla můj sen,což je Jamajka...za pár měsíců tam i s manželem letíme....ale proč to píšu....kontaktovala jsem paní na Jamajce,je to Česka a má tam cestovní agenturu...veškeré výlety a vše zařídí ona i ubytovani a vše co je potřeba,takže žádná angličtina ,žádny překladatel,jen čeština.....třeba by se i vám toto líbilo...krásný den přeji
Darina
věrná členka věrná členka /
Darina
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Darina
před 5 lety
Ahoj, mé jméno je Darina a mojí velkou zálibou je překvapivě cestování. Zcela jsem propadla hledání levných letenek a pokud můžu, tak se tu podělím o tip. Již několikrát jsem letěla doslova za pár kaček.
Byla jsem na Zanzibaru, v Anglii, Turecku, Slovinsku, Maďarsku, Albánii, Polsku, Německu, Rakousku, Itálii, Thajsku, USA, Řecku.
Sylva
stálá členka stálá členka /
Sylva
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Sylva
před 5 lety
Hezký den, jmenuji se Sylva a je mi 48 let. Miluji cestování a zvířata. Vlastním chovnou stanici Samojedů. Tudíž se na dovolenou dostanu většinou jen 1x-2x ročně. Jsem ten typický povaleč na pláži, který si po celém roce práce v zaměstnání a na zahradě opravdu rád odpočine. Rádi jezdíme do Chorvatska, Řecka a Itálie, Maďarska, Anglie a Egypta.
Ondra
Administrátor Administrátor /
Ondra
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Ondra
před 5 lety
Ahoj, jmenuju se Ondra a pro Cestolino pracuju jako programátor. Starám se o to, aby vznikal použitelnější a přehlednější web, pokud možno s minimem chyb. Pokud něco nefunguje, je to většinou moje chyba.
Do Cestolina jsem nastoupil po zdárném ukončení VŠ. Miluji cestování, proto i práce pro firmu tohohle zaměření byla jasnou volbou. Za svůj krátký a mrzký život jsem procestoval Čechy, navštívil Slovensko, Anglii, Itálii, Chorvatsko a Řecko. Zemí, které bych rád navštívil je hodně, ale mezi top místa patří Skotsko, Španělsko a Francie. Ale nebráním se ničemu (kromě Egypta).
Kromě cestování mám rád dobrý jídlo, vaření, kafe (to mám rád fakt hodně!) a jeho přípravu, trošku toho sportu – hlavně in-line brusle a samozřejmě počítače a programování.
Cleopatra
stálá členka stálá členka /
Cleopatra
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Cleopatra
před 5 lety
Dobrý den, již od malička ráda cestuji a na Cestolinu se mi moc líbí. Čtu si diskuze a průvodce, kde se inspiruji na další cesty. Jednou bych chtěla procestovat celý svět. Za 11 dní letíme do Milána a už se hrozně moc těšííím! www.cestolino.cz/za-kolik-to…
Cleopatra
stálá členka stálá členka /
Cleopatra
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Cleopatra
před 5 lety
@Ondra ~ Proč nemáte rád Egypt Ondro?
Ondra
Administrátor Administrátor /
Ondra
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Ondra
před 5 lety
@Cleopatra ~ Nějak mě ta země neláká, není mi úplně sympatická. Ať už je to kultura, tak nějak celkový ráz krajiny nebo vedra. Za mě prostě ne, ale třeba mu jednou přijdu na chuť.
Cleopatra
stálá členka stálá členka /
Cleopatra
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Cleopatra
před 5 lety
@xypani ~ Dobrý den, také neumím jazyky a mým velkým pomocníkem na cestách se stal google překladač v mobilu. no a nebo holt používám ruce a nohy.
Cleopatra
stálá členka stálá členka /
Cleopatra
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Cleopatra
před 5 lety
@Ondra ~ Mně se na Egyptě velmi líbí, že je to pro Čechy velmi dostupná destinace během zimních měsíců, kdy chce člověk utéct před zimou. A to moře je úžasné!
Terra
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Terra
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Terra
před 5 lety
@Ondra ~ Já mám podobné pocity. Možná je to tím, že jsem tam byla jen jednou a kvůli dětem o prázdninách, ale z přímořských zemí které jsem navštívila, se mi líbil nejméně. Ale nebráním se tomu se tam ještě někdy znovu vydat, ikdyž mám jiné favority
Vanesa
nový člen nový člen /
Vanesa
nový člen nový člen / před 5 lety
Vanesa
před 5 lety
Ahoj, cestuji s přítelem. Momentálně jsme v Paříži a užíváme si romantiku. Přítel se bohužel bojí létat, takže zatím jezdíme autobusem, vlakem nebo autem. Kdyby někdo věděl, jak ho zbavit strachu z létání, budu ráda. Mějte se všichni hezky!
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
Zdravím všechny, jmenuju se Kristýna a pracuju pro Cestolino jako správce diskuzního fóra. Mým největším koníčkem je cestování (jako pro většinu z nás), sport a učení se něčeho nového. Na cestování nejvíce miluju objevování nových míst, kultur, lidí a taky výborné místní jídlo! Jsem vždy pro jakékoliv šílené dobrodružství, jsem schopná se z hodiny na hodinu rozhodnout vyrazit na druhou stranu Evropy.
Navštívila jsem již 42 zemí, z toho většina byla v Evropě. Mimo Evropu jsem navštívila USA, Kubu, Tunisko, SAE, Thajsko, Kambodžu, Laos, Barmu, Malajsii, Singapur, Macao a Hong Kong.
Doufám, že se brzy podívám do Albánie, Maroka, Grónska a Indonésie. A vlastně kamkoliv, kde jsem ještě nebyla.
Jája-jh
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Jája-jh
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Jája-jh
před 5 lety
Dobrý den, jmenuji se Jarka. Cestujeme s mužem rádi. Nejprve autem /manžel nechtěl létat/ ale teď již několik let létáme. Finsko, Estonsko, Itálie..a v pátek odlétáme Do Barcelony. hezký den a cestování zdar.
sne
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
sne
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
sne
před 5 lety
@Zdenka5 ~ Já bych jela na to bahno...jsem z Olomouce...létám z Prahy..navrhni něco..vlak do Prahy z Il..jede 2 hod 10 minut...Eva
Alilof
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Alilof
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Alilof
před 5 lety
@Zdenka5 ~ Zdravím Zdeňko. Já sice ještě v důchodu nejsem, ale také bych se ráda někam podívala. Je mi 56 a také nemám s kým. Alena L. Tábor
Sutty
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Sutty
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Sutty
před 5 lety
@Darina ~ ahoj Darin Rad bych se dozvěděl vice o typech levných letenek dekuji za info Vladimír
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Mikey
před 5 lety
Vítám (staro)nové tváře @Jarča, @Nadadv, @Jiřka65, @Mia07, @Darina, @Sylva, @Vanesa, @sne, @Alilof
@Adam ~ Island se mi taky moc líbil... A děkujeme za super fotky
@Cleopatra ~ Děkujeme
@Jája-jh ~ Užijte si Barcelonu... Estonsko jsem také navštívil, jak se Vám tam líbilo?
@Sutty ~ Akční letenky naleznete zde, můžete si nastavit hlídání e-mailem včetně několika filtrů (např. odletové letiště, cílová země...).

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů