Letiště ve Frankfurtu - čas na přestup do Kanady

Vloženo: 28. března 2019
Poslední příspěvek: 29. března 2019
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 5 lety
DanaDianaNoymi
Dobrý den prosím je obtížný přestup ve Franfurtu ? Jetím z Prahy a přestupuji právě na tomto letišti směr Kanada a mám cca 3 hodiny na přestup. Letím sama a nevím jeli to náročné . Na letišti v Paříži to náročné bylo a moc . Děkuji všem předem co mi poradí

Odpovědi 7 odpovědí

Darina
věrná členka věrná členka /
Darina
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Darina
před 5 lety
Dobrý den, na letišti ve Frankfurtu bývá vždy hodně lidí, ať jde snad o jakoukoliv denní/noční dobu. Pokud letíte s Lufthansou, máte vše na velkém terminále číslo 1. Na přestup s pasovou kontrolou či security vám bude stačit hodina a půl. Na lety v Schengenu pak stačí i 45 minut. Sledujte tabule Connection Flights až najdete ceduli Departures, kde vyhledáte svůj let.
Jinak se můžete zajít podívat na vyhlídkovou terasu. Jsou zde sprchy nebo třeba Wi-Fi zdarma. Určitě to zvládnete.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 5 lety
DanaDianaNoymi
před 5 lety
Děkuji moc ztím nevím jakou společností poletím ale zjistím si to
Darina
věrná členka věrná členka /
Darina
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Darina
před 5 lety
@DanaDianaNoymi ~ Jestli letíte do Kanady nebo USA tak tipuji, že to bude Lufthansa. užijte si dovolenou
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 5 lety
DanaDianaNoymi
před 5 lety
@Darina ~ děkuji moc jste velmi laskava
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Ovča
před 5 lety
Mě přestup ve Frankfurtu přišel v porovnánís jinými letišti poměrně jednoduchý a bezproblémový. 3 hodiny jsou na přestup až moc.
Jitka_V
stálá členka stálá členka /
Jitka_V
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Jitka_V
před 5 lety
Ano, určitě vám stačí čas kolem hodiny. Sice je to velké letiště, ale poměrně přehledné. Je pravda, že lidí tam je často dost.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 5 lety
DanaDianaNoymi
před 5 lety
Moc Vám děkuji

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů