Egypt od 9 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Co s sebou do Egypta

Vloženo: 21. května 2019
Poslední příspěvek: 1. srpna 2023
nová členka nová členka /
Vendula38
nová členka nová členka / před 5 lety
Vendula38
Dobrý den, letíme poprvé do Egypta. Mám z toho trochu obavy, jak tu cestu zvládneme, ale věřím že to nakonec bude hezká dovolená! Poradíte mi co s sebou vzít do Egypta na dovolenou? Bez čeho se tam neobejdu, co tam třeba nemají? Moc všem děkuji!

Odpovědi 8 odpovědí

Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 5 lety
Arne1
před 5 lety
V podstatě mají vše... Ale spoustu věcí je zbytečné znovu kupovat. Pokrývka hlavy, kvalitní opalováky, velmi dobré je triko na koupání (nejlépe nějaké s UV krytem). Chlap si může vzít třebas pivní půllitr aby nemusel pro pivo ve dvoudeckách. A pro každý případ si nechat předepsat Ercefuryl, aby byl v tašce připravený pro případ náhlé potřeby.
Vendula38
nová členka nová členka /
Vendula38
nová členka nová členka / před 5 lety
Vendula38
před 5 lety
@Arne1 ~ Dobrý den, moc děkuji. Triko s UV krytem? O tom slyším poprvé. Můžete mi prosím nějaké doporučit?
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Mikey
před 5 lety
@Vendula38 ~ Na to jsem se už ptal také tady
Vendula38
nová členka nová členka /
Vendula38
nová členka nová členka / před 5 lety
Vendula38
před 5 lety
@Mikey ~ Děkuji.
dodoslav
nový člen nový člen /
dodoslav
nový člen nový člen / před 9 měsíci
dodoslav
před 9 měsíci
Já osobně se neobejdu bez kosmetického kufříku, ať už se vydávám na kratší nebo delší dovolenou - www.ekufr.cz/kosmeticke… - ..kosmetické kufříky se dají i poměrně snadno spojit s větším kufrem, tedy se k němu připevnit. Takto budete mít všechno hezky při ruce...no a kdykoliv jej můžete sundat..
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 9 měsíci
DanaDianaNoymi
před 9 měsíci
@Vendula38 ~ já letám Egypt 25 let, tak opalovací krém minimálně 30 ph sluneční brýle, klobouk , ale pokud máte all.inclusive není více třeba, šampon , mýdlo je na pokoji , vody všude , tak už jen hygienické potřeby a hlavně jelení lůj a až přijedete do Egypta kupte si v lékárně za 5 dolarů Antinal , lék proti jejich průjmu (faraonova pomsta), nekupuji SIM na letišti většina hotelů má wifi i na pokoji pláži v hotelu zdarma . letím opět 12.8. ale tentokrát s vnoučaty a jejich rodiči . Výlety nekupujte od delegáta jsou drahé , pokud chcete výlet dám vám kontakt na velmi levné výlety s češkou .Napište do sz i kam letíte .A v červnu byli lepší dolary ne eura měli horší kurz , já platím všude dolary a hlavně smlouvat i o polovinu v obchodech ovšem ne ve státních .
Tomš
stálý člen stálý člen /
Tomš
stálý člen stálý člen / před 9 měsíci
Tomš
před 9 měsíci
@Vendula38 ~ Ještě bych přibalil něco na komáry jak postřik tak i do zásuvky.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 9 měsíci
DanaDianaNoymi
před 9 měsíci
Na komáry u nás nefunguje na jejich moskyty.Pokoj lze vystříkat denně , stačí říci na recepci , ale jinak koupit jen v Egyptě .Já mám z Egypta přímo náplasti , koupenou v lékárně , hlavně pro vnoučata stačí kousek nalepit na rameno na tři dny . Pak opětovat. Ovšem moskyti do pokoje nevlétnou přes den , večer zavřít balkon a pustit klimatizaci, zcela stačí

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů