Jste tu noví nebo delší dobu? Představte se

Vloženo: 26. března 2019
Poslední příspěvek: 27. ledna 2022
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Mikey
Vítáme Vás na Cestolinu, sdělte nám pár slov o sobě
Odkud jste, kde jste byli, kam se chystáte, co byste rádi probrali? Ať se lépe poznáme

Odpovědi 145 odpovědí

jan7483
nový člen nový člen /
jan7483
nový člen nový člen / před 5 lety
jan7483
před 5 lety
@anaj ~ Ahoj Jano , napsala byste mi na jan7483@seznam.cz
Děkuji Jan
jan7483
nový člen nový člen /
jan7483
nový člen nový člen / před 5 lety
jan7483
před 5 lety
@Kazi ~ Napsal jsem Vám několikrát , neodpovídáte . Jan
anaj
věrná členka věrná členka /
anaj
věrná členka věrná členka / před 5 lety
anaj
před 5 lety
@jan7483 ~ chtěla jsem vám napsat na meil,ale to nefunguje..
Miras64
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Miras64
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Miras64
před 5 lety
@Mikey ~ Zdravím. Jmenuji se Miroslav Švihovsky, bydlím v Roudnici nad Labem a miluji Rudé moře a potápění. Začal jsem poznávat moře jak hodně lidí Chorvatskem pak Řecko /Korfu/a teď pár let po sobě Marsa Alam /Egypt/za 14 dní nás čeká Turecko/egejska riviéra /tak jsem natěšený na poznávání dalších míst. Hodně mě láká Sardinie a Zanzibar, tak snad to někdy vyjde.
jan7483
nový člen nový člen /
jan7483
nový člen nový člen / před 5 lety
jan7483
před 5 lety
@anaj ~ jan7483@seznam.cz
Žabkamodřanská
nová členka nová členka /
Žabkamodřanská
nová členka nová členka / před 5 lety
Žabkamodřanská
před 5 lety
@Mikey ~ Ahoj všem,
jsem mzdová účetní z Prahy a miluji cestování, bohužel jsem díky své práci limitovaná ve výběru termínů kdy si mohu dosyta užít dovolené, a proto jsem se přidal do této cestovatelské komunity. Hledám něco na léto pro sebe a dceru. Chtěly bychom se o prázdninách poválet u moře a na podzim vyrazit do Říma. To jsou zatím vytyčené cíle. Ráda se věnuji i zimním dovoleným na horách (lyže, snowboard) zejména v Itálii.
Jak jinak cestovat než za co nejméně peněz.
Wasaku
nový člen nový člen /
Wasaku
nový člen nový člen / před 5 lety
Wasaku
před 5 lety
Ahoj, jsme českobrazilský pár, takže naše velké cesty za oceán míří právě do Brazílie. Cestování je pro nás vášeň a důležitá součást života, i když v posledních letech zjišťujeme, že pobyt v české přírodě na chalupě má také něco do sebe. Milujeme šnorchlování v Egyptě a nic nedělání v nějakém resortu, jindy si půjčíme auto a jezdíme křížem krážem po nějaké zemi a objevujeme pro nás přírodní krásy, památky, místní kuchyni a lidi, třeba Portugalska nebo Izraele. Tam i tam se rádi vracíme a dá se říct, že na obě tyto země jsem chodící reklama, pro turisty ráj. Vloni u příležitosti velkých kulatin jsme vyrazili na plavbu po Karibiku a to byl splněný sen, daleko větší, než jsme si vůbec uměli představit.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 5 lety
DanaDianaNoymi
před 5 lety
Zdravím
jsem zde již jako legenda , miluji cestolino a cestování celkově.
migro
stálá členka stálá členka /
migro
stálá členka stálá členka / před 5 lety
migro
před 5 lety
jmenuji se Ivana a jsem z Jížní Moravy cestování mám ráda navštívila jsem mimo místa v naší zemi také i Polsko , Německo Francii , Svýcarsko hlavně Sankt Gallen a Rorschach kde jsem nějakou dobu žila , učarovalo mě Bodamské jezero a to z každé země kde toto jezero je , ale nejvíc asi v Bregenzu , dále Slovensko kam jezdíme dodnes hlavně do termálů , Chorvatsko které mě ale moc nezaujalo , Italii , Recko to jsem si zamilovala hlavně památky v Fillipi , v Nea peramos v moři jsem spatřila poprvé moje milované delfínky to byl zážitek na který se nezapomíná , no a poslední roky navštěvujeme moje milované Bulharsko , chtěla bych navštívit ještě nějaké severské země a kdo ví jestli si uděláme čas i na Barbados který máme také v plánu
April27
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
April27
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
April27
před 5 lety
@Mikey ~
Ahoj jmenuji se Eva, je mj 44 a s manzelem velmi radi cestujeme. Idealni predstava nasi dovolene je odpocinkovo poznavaci. Na zahranicnich dovolenych si vetsinou pujcujeme auta a snazime se poznat co nejvice. Radi cestujeme a fotime. Letos mame v planu Pobalti, Slovinsko, Madarsko a Tenerife.
Zdena1
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Zdena1
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Zdena1
před 5 lety
@April27 ~ Pobaltí doporučuji.Jsou to krásné,pro nás zatím málo známé země.Moc se mi tam líbilo.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@Mikey ~ Dobrý den jmenujeme se Hanka a Pavel . Pocházíme nedaleko Prahy.Jsme na Cestolino asi tak 2 měsíce. Rádi cestujeme v červnu letíme do Egypta - hotel Sunrise Diamond Beach , chtěli bychom vědět něco o tomto hotelu. Nejvíce by nás zajímalo když nám dají ubytování v přízemí , jestli se dají otevřít ventilačky. Nemůžeme mít zapnutou klimatizaci. Rádi bychom se podívali na Kypr a Portugalska tam jsme ještě nebyli.
Miruspa
stálá členka stálá členka /
Miruspa
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Miruspa
před 5 lety
@Mikey ~ Zdravím všechny ve skupince. Jmenuji se Milena a přesto že jsme s manželem už v důchodovém věku stále rádi cestujeme. Je to náš celoživotní koníček. Máme procestovanou jak naší republiku tak i Slovensko, navštívili jsme jak destinace v Evropě tak i Kubu, Dominikanskou rep., Venezuela, Zanzibar, Liparske ostrovy, Tunis, Djerbu ovšem moje srdcovka je EGYPT. Rádi šnorchlujeme a ten nemá konkurenci. I přes jazykovou bariéru si vždy poradím. Dovolené kupuji přes internet a jedině Lasty. Je to náročné časově ale vždy výběru za dobrý peníz. Dokud jsme vitální a fit tak doufám že si ještě pocestujem. Zdravím stejně zapálené cestovatele.
olezhkayo
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
olezhkayo
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
olezhkayo
před 5 lety
Ahoj!
Jmenuji se Oleg. Jsem rád, že jsem tady.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@Terra ~ můj syn byl na všech hawajskych ostrovech ten by vám mohl poradit
Rendy
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Rendy
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Rendy
před 5 lety
Ahoj,jsem Renča a moooc ráda cestuji sama,se synem i s partou díky svým koníčkům (zpěv,tanec)....jedu moc ráda kamkoliv,kde moc nemrznevoda, hory, pláže......moc ráda se s někým z vás potkám 🙏
Misha
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Misha
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Misha
před 5 lety
Ahoj, jsem Míša, je mi 32 let a moc jsem toho ještě nenacestovala Láká mě Řecko, ale ráda se podívám takřka kamkoliv. Chystám se zhruba za měsíc poprvé letět, zatím nevím kam, každopádně to bude s mou téměř pětiletou dcerou. Ráda se seznámím s někým, kdo má taky děti, uvítá na cestách společnost a ideálně rád poznává okolí - nebaví mě se pořád válet na jednom místě Předem dík za reakce! M.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Ahoj jmenuji se Hana jsem tu nová cestuji moc ráda nejraději mám Řecké ostrovy a Španělsko a Chorvatsko baví nás hodně i poznávací zájezdy ale teď už jsme s manželem oba v důchodu a máme nějaké ty zdravotní problémy tak velké chození už pro nás není ale poznali jsme Paříž Londýn Barcelonu Istanbul ten je úchvatný Řím a jiné a teď už jen nějaké to làžo plažo
popelka7
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
popelka7
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
popelka7
před 5 lety
Ahoj, jsem Iva Syrovátková.... je mi 56 let a ráda cestuji, momentálně
jsem singl, ráda cestuji do všech zemí, miluji moře přírodu a svobodu....ráda
se seznámím s ostatními cestovateli, abych vyřešila to, s kým jet, letět
na dovolenou
Jako
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Jako
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Jako
před 5 lety
@Zdenka5 ~ jsem důchodkyně, ráda cestuji ale bohužel nemám s kým.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů