Rabac od 999 Kč
Zobrazit zájezdy

Rabac - kemp Oliva

Vloženo: 24. května 2019
Poslední příspěvek: 24. května 2019
stálý člen stálý člen /
Srnec
stálý člen stálý člen / před 5 lety
Srnec
Zdravím vás všechny. Byl jste někdo v Rabacu v kempu Oliva? Jaké to tam je a jaké je moře a pláž? Nevíte jaké bývá v druhé polovině srpna na Istrii počasí? Díky za případné odpovědi.

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@Srnec ~ Zdravím, já jsem v kempu strávila dovolenou dvakrát, je to už ale pár let, takže nevím, jestli se něco od té doby nezměnilo.
Kemp má výbornou polohu díky pár krokům od centra Rabace, nachází se také přímo na pěkné kamenité pláži. My jsme ale většinou chodili na menší pláže a zátoky na druhé straně Rabace (cca 20-25 min chůze), kde bylo méně lidí a moře čistější. Ubytování v mobilhomech je pěkné, moderní a čisté s vlastní sociálkou a kuchyňkou. Dětem se nabízí různé atrakce a hřiště, venkovní bazén, minigolf, tenisový kurt nebo například volejbalové hřiště.
Istrii jsem navštívila celkem pětkrát a počasí v průběhu léta bylo velmi proměnlivé. Někdy nám vyšlo nebe bez mraků několik dní v kuse, jindy nám 5 dní nepřetržitě pršelo. Nejčastěji však bylo krásně přes den a obloha se zatáhla až odpoledne. V případě deštivého počasí, se ale nemusíte bát, že byste se ukousali nudou. V okolí je spousta zajímavých míst k navštívení, například malebná vesnice Labin, lázeňské město Opatija, koloseum v Pule, nebo kouzelné městečko Rovinj.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů