Dovolená Rabac - Chorvatsko 2020/2021

Načítám
Načítám
Nastavené filtry:
Chorvatsko
Rabac
Challet Oliva

Challet Oliva

Bez stravy 4 dny (3 noci)
Vlastní

Rabac

Rabac je chorvatské letovisko ležící na východním pobřeží poloostrova Istrie. Město se s narůstajícím turismem rozrostlo a dnes je z něj plně zásobené středisko. Pláže jsou zde oblázkové nebo skalnaté, na některých místech můžete najít i vybetonované části. Hlavní pláž se jmenuje Maslinica, získala ocenění Modré vlajky Evropské unie. Moře je krásně křišťálové, jeho čistotou si můžete být jistí. Na hlavních plážích jsou dostupné některé vodní sporty – můžete si kupříkladu zapůjčit vodní skútry. Za zkoušku stojí turistický vláček, který během sezóny projíždí takřka celým městem. Pařmeny a milovníky kultury a zábavy potěší, že se ve městě koná každé léto po několik týdnů multižánrový festival hudby doprovázený projekcemi pod širým nebem a vystoupeními pouličních umělců.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Rabac?

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Rabac?

Ceny začínají na 1 145 Kč, nejdražší zájezd stojí 312 285 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici jsou do oblasti Rabac tyto typy dopravy autobusem, vlastní.

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Momentálně pouze sleva first minute.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Rabac hotely: Oliva Dei Fiori Camping (90%), Hotel Miramar (86%), Camping Oliva (82%), Hotel Allegro (82%), Hotel Girandella (80%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Rabac jsou podle cestovatelů tyto: Camping Oliva, Hotel Allegro, Hotel Miramar, Hotely Mimosa & Hedera, Hotel Valamar Sanfior.