Khao Lak Beach od 21 530 Kč
Zobrazit zájezdy

Počasí červenec khao lak

Vloženo: 28. května 2019
Poslední příspěvek: 30. května 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Adam133
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Adam133
Dobrý den, potom co jsem zrušil zájezd na Sri lanku, jsem si (bez přemýšlení) vybral Thajsko - khao lak a to v období 1.-15. Červenec. Pak jsem začal číst různé informace o období dešťů, zatazene obloze cely den apod..
prosím někoho, kdo má zkušenosti a v Thajsku v tuto dobu byl, jestli by mi mohl podat informace o tom, zda to tak opravdu je a jestli budu naštvaný z neustále ošklivého počasí, nebo jsou deště spis otázkou minut nebo jednotek hodin a potom obloha bývá jasná. Děkuji moc.

Odpovědi 3 odpovědi

LenkaGazdova
Cestoporadce Cestoporadce /
LenkaGazdova
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
LenkaGazdova
před 5 lety
V tomhle období je konkrétně tahle část Thajska riziko co se počasí týče. Může pršet celou dobu a taky může pršet jen občas. Že by nepršelo vůbec s tím bych nepočítala. Bohužel to ale nelze nikdy s jistotou předpovědět. Stejně tak jako dobu trvání deště atd. Pokud chcete mít větší jistotu, vyberte si spíš východní pobřeží tzn. Ko Samui a ostrovy kolem nebo sjeďte až do Malajsie na Perhentian nebo Tioman. Na Perhentian a Tioman je monzun cca od listopadu do února a v červenci je tam krásně.
Adam133
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Adam133
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Adam133
před 5 lety
@LenkaGazdova ~ Děkuji moc za odpověď, i kdxz jste mě nepotesila . Změnit místo bohužel už nemůžeme, zájezd je zaplaceny a změna tak není možná. Jeste jednou moc díky!
LenkaGazdova
Cestoporadce Cestoporadce /
LenkaGazdova
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
LenkaGazdova
před 5 lety
Ahaaa tak hodně štěstí a třeba to tak hrozné nebude Thajsko je krásné i za deště, i když chápu, že při dovolené asi nic moc.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů