Igrane od 4 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Cesta do Chorvatska na začátku sezóny

Vloženo: 28. května 2019
Poslední příspěvek: 1. července 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Tojda66
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Tojda66
Zdravím cestovatelé.
Chystám se 28.6 k večeru jet do Chorvatska z Ostravy do Igrane (1100km) tak abych byl kolem 14 hodiny na místě.
Nikdy jsem v tuto dobu nejel, proto se ptám, jak to vypadá na cestách? Otec mi říkal že abych vyjel už odpoledne že budou kolony, a že si fakt počkám na cestách. Jak to vidíte vy?
Děkuji za případné komentáře

Odpovědi 5 odpovědí

Romana
věrná členka věrná členka /
Romana
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Romana
před 5 lety
Zdravím, tenhle termín taky jezdíme do Chorvatska a kolony nějak extra ještě nejsou. Vyjíždíme kolem 7 od Brna a ráno mezi 7 a 8 jsme v cíli na Makarské riviéře
Francoa
stálý člen stálý člen /
Francoa
stálý člen stálý člen / před 5 lety
Francoa
před 5 lety
to je asi nejhorší možný termín a cestu do Chorvatska a kolony v tomto termínu lze předpokládat téměř s jistotou. Asi by se vyplatila cesta přes Maďarsko, tam situace bývá přecijen o něco lepší, než na hranicích od Slovinska, ale stejně je třeba počítat klidně i s několika hodinovými kolonami a pokud se stane nějaká nehoda, dálnice se okamžitě ucpe na dlouhou dobu. Ale naopak možná je lepší jet spíše až později, až pozdě v noci, protože "zavčas" se snaží vyrazit všichni, nebo ideálně o den dříve a udělat si po cestě někde výlet, možností je více než dost
Tojda66
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Tojda66
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Tojda66
před 5 lety
Chlapi, díky moc.
Blažena32
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Blažena32
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Blažena32
před 5 lety
Ahoj prosím nemáte někdo zkušenost s autovlakem do Splitu? nejlepe se nalodit ve Vídni .. jaké společnosti to jezdí kde si zarezervovat a kolik cca cena za 5 členou rodinu s autem , samozřejmě zpáteční. dík za jakou koliv odpověď
vysma
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
vysma
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
vysma
před 5 lety
To podle mě není zorvna nejlepší nápad. Autem do Chorvatska bych jel jedině v ty hodiny, kdy se to nebude zdát jako super nápad dalším tisícům turistů. bych jel jedině v ty hodiny, kdy se to nebude zdát jako super nápad dalším tisícům turistů.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů