Keňa od 29 869 Kč
Zobrazit zájezdy

Keňa - zkušenosti a zážitky z cest

Vloženo: 22. července 2014
Poslední příspěvek: 12. července 2019
nová členka nová členka /
Irena
nová členka nová členka / před 10 lety
Irena
Máte někdo nějaké zážitky a zkušenosti z Keni?

Odpovědi 5 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Taky bych se chtěla zeptat zda má někdo zkušenosti s Umojou, viz www.exotickapriroda.cz/blog…
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dost pochybuji, že někoho takového najdete. O jaké zkušenosti vám jde? Já jsem byl jen na besedě o Keni a mluvili tam o tom, je to prý hlavně turistická atrakce.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Já osobně žádné zkušenosti nemám, ale můj syn s přítelkyní v měsíci dubnu 2018 navštívili Keňu s cestovkou Go Afrika. Byli tam na 15-dní, z toho několik dní ve dvou parcích, kde pozorovali zvířata a zbytek byli moře. I když za oba zaplatili 125.000,-Kč tak to prý za to stálo. Pokud by jste o to stála, zeptal bych se syna, zda bych vám mohl na něj dát tel. číslo nebo e-mail a on by vám mohl něco bližšího sdělit, popř. zaslat nějaká fota.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 6 lety
DanaDianaNoymi
před 6 lety
Byla jsem v Keni letos v lednu , nádhera , navštívila jsem Safari , dva dny luxusní . Faktem je že u Indického oceánu v Keni platí denodenní odlivy a přílivy . Očkování není třeba .Hotel super jídlo skvělé . Vřele doporučuji , mám i zde fotogalerii z Keni .
Zde
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Zde
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Zde
před 5 lety
@Irena ~ V žádném případě se neobracejte na agenturu Lowcostkeny na paní Janouškovou Helenu z Prahy. Z její strany jde pouze o to jak se parazitovat na Filipovi v Keni ( FB PippoPhilip KenyaSafari Dzombo). Začali jsme s ním jednat, ale byl jí zastaven a bylo mu vynadáno. Je od ní i zastrašován, protože je pro ni lehký zdroj příjmu. Začali jsme tedy jednat s ní a požadovali plán, který byl postavený na spaní u Masajů a půldenní poznávání jejich života u Malindi. Tato nabídka byla hodně prezentována na jejich stránkách a měli jsme ji pro dospělého syna. Dále jsme požadovali třídenní safari a dva dny pobytu v Malindi. Sepsala nám itinerář na pět nocí, který bychom si v pohodě mohli udělat sami a ten s námi odsouhlasila i telefonicky. Itinerář zaslala Filipovi do Keni ve wordu v češtině. Porovnávali jsme ho s ním, jestli má stejný. Tím práce paní Janouškové končí a za sepsaných pár řádků od nás na svůj účet inkasovala předem 550 EUR. Do Keni šlo předem jako záloha 1.450 EUR. Další EUR jsme platili po příjezdu na ruku bez dokladu. Nic vám paní Janoušková v Keni ona sama nezařídí a vše je na Filipovi. Skutečnost je taková: na itineráři pobyt v Kilima safari camp - skutečnost lacinější AA camp a to není sezóna, aby Kilima byla obsazená. Pobyt půl dne s poznáváním života Masajů a následné spaní u Malindi - skutečnost pouze spaní od ccá 20:30 hodin ( za tmy) do rána a odvoz zase za tmy a to vše u Amboseli - cena 150 EUR. Dále měla být v Malindi 2x večeře a 1x oběd nebo obědový balíček - skutečnost taková, že nebylo nic. Dále jsme měli být ubytováni v Malindi v soukromé vile s bazéném - skutečnost bych nepřála nikomu. Byl to zatuchlý plesnivý apartmán v hotelu, kde i Keňané píší na tripadvisoru, že tam chytli blechy a lezou šváby. Fotky mám, mohu doložit. Paní Heleně jsme z Keni psali a chtěli to řešit. Jen se hádala s Filipem a nakonec byla vina na nás a i na něm. Doslova od ní napsáno, že kdybychom jednali jen s ním, tak že bychom neměli ani tyto služby. Hrozná zkušenost. Můžeme vše doložit korespondencí, kterou nám s ní Filip komplet poskytl, dále i naší korespondenci s ní. Filip nám sdělil, že hlásil paní Janouškové předem, že nemůže být pobyt u Masajů a ona mu řekla, ať si poradí. Dokonce ji prý psal, ať to stáhne ze stránek. My v tomto případě děláme další kroky, aby paní podnikatelka byla zastavena. Filip je dobrý a umí částečně česky, ale pokud je s někým společník, tak mu má ten druhý pomoci s výběrem vily, služeb a s úplnou češtinou. Toho bych nevinila. Paní podnikatelka nám sdělila do Keni, že nám ona vracet peníze nebude a má Filip. My ale dojednávali veškeré služby s ní!!!! Jednejte pouze s Filipem a na místě mu dejte peníze, aby se ona nemohla přiživovat.
0
0

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů