Návrhy, chyby, požadavky na Cestolino.cz

Vloženo: 1. srpna 2012
Poslední příspěvek: 24. července 2014
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 12 lety
Mikey
Děkujeme, že používáte cestolino.cz a rádi uvítáme Vaše návrhy na nové funkce, zlepšení, upozornění na chyby atd.Díky.

Odpovědi 6 odpovědí

Irena
nová členka nová členka /
Irena
nová členka nová členka / před 10 lety
Irena
před 10 lety
Dobrý den, při prohlídce Cestolina se mi zdá, že je zde málo příspěvků, málo různých diskuzí, málo fotek, prostě, že se všeobecně málo o Cestolínu ví....chtělo by to ho pořádně zviditelnit....a také více zpřehlednit...hodně lidí odchází z Orbionu...kam jdou ,když ne sem?A proč ne sem???
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 10 lety
Mikey
před 10 lety
Ireno, děkuji za komentář. Snažíme se Cestolino zviditelnit a máte pravdu, že zde není tak velká komunita, která by diskutovala, sdílela fotky a svoje zážitky. Čest výjimkám. Průběžně web upravujeme a přidáváme nové funkce. Budu rád, když mi napíšete, co je nepřehledné, jakou funkci byste chtěla přidat atd. Asi mohu prozradit, že připravujeme novou verzi webu, která bude vycházet z aktuálního Cestolina a přibude spousta nových vychytávek. Doufám, že se nám nová verze vydaří lépe, než konkurenci.
Irena
nová členka nová členka /
Irena
nová členka nová členka / před 10 lety
Irena
před 10 lety
Právě jsem chtěla napsat,že bude dobré vzít si ponaučení z "konkurence" a držet se toho,že méně je někdy více - jednoduchost,přehlednost,snadná navigace+nějaké vychytávky-upozornění na vzkazy,na reakci na příspěvky v diskuzi,na fotky atd...
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 10 lety
Mikey
před 10 lety
Upozornění na diskuze atd., jak píšete doděláme co nejdříve.
Lacimaci
věrný člen věrný člen /
Lacimaci
věrný člen věrný člen / před 10 lety
Lacimaci
před 10 lety
Zdravím vás všechny vespolek,
souhlasím s Irenou a jsem rád příslibu, že se to bude zlepšovat. Já bych navíc přivítal rozšíření diskuze kolem fotogalerií a třeba i povinný podrobnější popis fotek. Na mých fografiích se snažím sdělit kde a kdy to bylo focené, jak tam bylo apod. To samé bych přivítal i u ostatních. Zdá se mi chabé umístit sem spoustu fotek bez komentáře. Fotky jsou jako dobré pečené maso. Ale i dobré pečené maso je ještě lepší, pokud je k němu i výpek )) Takže abych byl konkrétní: poprosil bych rozšířit popis fotek na začátku galerie. Stačí úplně stručné informace. Byli jsme tady, bylo tam super, ticho nebo to tam žilo, úžasné pláže, ochotný (nebo protivný) personál, úžasná příroda (anebo nic k vidění). Já vím, trošku to zavání recenzí hotelů, ale připadá mi, že album o 100 fotkách bez komentáře je slabota... Na holá alba fotek se můžeme přece podívat třeba na Rajče...
Prostě aby ty galerie měly lepší informační hodnotu. Díky a těším se na další spolupráci
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 10 lety
Mikey
před 10 lety
Upozornění na nový příspěvek v diskuzi je aktivní, aktuálně se zasílá na email (lze upravit v nastavení profilu). Další upozornění budou brzy.
Lacimaci: Děkuji za komentář. Chystáme nové prohlížení fotek, kde bude možné komentovat i jednotlivé fotografie a bude zobrazeno také více informací. Vaše fotogalerie jsou super, k tomu není co dodat. Bohužel někteří uživatelé nepřidají ani název alba. Chápu, že ne všem se chce popisovat 100 fotografií, na druhou stranu základní popis by prospěl. Zkusíme vymyslet nějaký kompromis...

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů