Baltské moře od 1 141 Kč
Zobrazit zájezdy

Teplota baltského moře v Polsku

Vloženo: 26. června 2019
Poslední příspěvek: 4. února 2021
nová členka nová členka /
MartaN
nová členka nová členka / před 5 lety
MartaN
Ahoj všem, mám jet do Polska pracovně a ráda bych to spojila s návštěvou pobřeží. Nedaleko budu mít například Mezizdroje nebo Dziwnow. Jakou oblast doporučíte spíše a co mě hlavně zajíme je teplota baltského moře v Polsku. Bude se tam dát vykoupat?

Odpovědi 7 odpovědí

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@MartaN ~ Zdravím,
Momentální teplota Baltu v okolí Mezizdroje je 21 °C, v létě se pak voda vyhřeje a bude ještě teplejší. Maxima ukazují až 24 °C. Já byla v Gdaňsku dvakrát, a voda byla pocitově chladnější než u Středozemního moře, ale naopak se mi zdála mnohem teplejší než u Atlantiku (Portugalsko, Francie). Takže určitě se zde koupat dá, pokud člověk není vyloženě zimomřivý.
Osobní zkušenost s ani jedním z letovisek nemám, ale obě se nachází přímo u moře a nabízí promenádu okolo vody, takže si pobyt určitě užijete ať už se rozhodnete jakkoliv.
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Ovča
před 5 lety
V létě je polský Balt ke koupání, to by neměl být problém. Co se týče přímořských letovisek v Polsku, tak i když jsem ani v jednom zmiňovaném ještě nebyla, tak mohu obecně říci, že jsou zajímavější než středomořská letoviska, žijí celý den, i přes poledne a nabízejí mnoho zábavy. I kdyby nebylo moř na koupání, tak nějaké letovisko za návštěvu stojí.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@MartaN ~ Díky za týden jedu
cyril
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
cyril
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
cyril
před 4 lety
@MartaN ~ Kdyz si koupite neoprenovy oblek,tak se koupat da..Paul N.J.
Makinka1234
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Makinka1234
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Makinka1234
před 4 lety
@cyril ~ Jak může někdo tak hloupě mluvit?My jedeme letos k Baltu po 14 a ještě nikdy tam nebylo zima,voda je mnohdy teplejší než v Chorvatsku. Ale zase na druhou stranu je lepší, když si budou Češi myslet, že je tam zima, alespoň nebudou překážet a krást,jak je to národním zvykem.
Makinka1234
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Makinka1234
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Makinka1234
před 4 lety
@MartaN ~ Je tam super,obě destinace jsou bezvadné, koupat se dá všude, budete překvapena, jak je tam čisto.
Čech
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Čech
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Čech
před 3 lety
@Makinka1234 ~ Ty tam taky jezdíš krást?

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů