Řecko od 2 679 Kč
Zobrazit zájezdy

k moři 2019

Vloženo: 22. června 2018
Poslední příspěvek: 22. července 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Ahojte, pro léto 2019 hledám spolucestující na dovolenou k moři. Nejraději létám do Řecka (ostrovy) na min. 10 dní, ale není podmínkou. Vypadá to, že příští rok už se mnou nebude nikdo z rodiny cestovat a proto hledám náhradu. Jsem životaschopná, 57 + z Prahy a mám ráda koupání, zábavu i lenošení.

Odpovědi 112 odpovědí

Kotdana
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Kotdana
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Kotdana
před 5 lety
@anonym ~ zdravím, docela bych se přidala, jsem stejného věku,můžu v srpnu dana.kotlar@seznam.cz
Kotdana
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Kotdana
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Kotdana
před 5 lety
@anonym ~ zdravím, docela bych se přidala, jsem stejného věku,můžu v srpnu dana.kotlar@seznam.cz
Kotdana
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Kotdana
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Kotdana
před 5 lety
@anonym ~ zdravím, mohu v srpnu dana.kotlar@seznam.cz, mám stejný věk
Uranka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Uranka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Uranka
před 5 lety
@anonym ~ dobrý den, mela bych zájem o řecké ostrovy, a pokud to tam znáte, tak to je dobrá informace, proto se ptám, je to z Vaší strany ještě aktuální ?
Jsem od Brna, srpen by mi vyhovoval, je mi 62 let, jesťě pracující důchodkyně, příjemná, veselá se smyslem pro humor.
Kontak : Uranka.1@seznam.cz
Děkuji za zprávu.
Cestovatelka1
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Cestovatelka1
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Cestovatelka1
před 5 lety
@anonym ~ Dobrý den, hledáme parťačku do 4 na Ischii, odlet je již nyní 13.7. Nikdo z nás se neznáme
Cestovatelka1
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Cestovatelka1
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Cestovatelka1
před 5 lety
@anonym ~ Dobrý den, hledáme parťačku do 4 na Ischii, odlet je již nyní 13.7. Nikdo z nás se neznáme
Cestovatelka1
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Cestovatelka1
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Cestovatelka1
před 5 lety
@anonym ~ Dobrý den, hledáme parťačku do 4 na Ischii, odlet je již nyní 13.7. Nikdo z nás se neznáme
@anonym ~
Holka51
nová členka nová členka /
Holka51
nová členka nová členka / před 5 lety
Holka51
před 5 lety
Ahoj, také hledám spolucestující na dovolenou k moři, můžu v druhé půlce srpna, můj email je lobos.b@seznam.cz, díky
Holka51
nová členka nová členka /
Holka51
nová členka nová členka / před 5 lety
Holka51
před 5 lety
@anonym ~ Je Dubaj ještě volný? Pokud ano, tak telefon je 605 421 316, díky Blanka
Frenki
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Frenki
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Frenki
před 5 lety
@IvetaFM ~ hledám taky kamarádku na cestování ale až na příští rok,letos už mám naplánováno,jsem z Ostravy,58 let,jsem registrovaná jako Frenki
karkulka
nový člen nový člen /
karkulka
nový člen nový člen / před 5 lety
karkulka
před 5 lety
@Frenki ~ Ahojky.Letos letím do Turecka ale příští rok bych opět chtěla.Můžeme se pak domluvit.
MichalKoch
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
MichalKoch
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
MichalKoch
před 5 lety
Ahooooj, na plachetnici máme dvě místa (případně +1 dítko) a bereme pohodové lidi k nám (věk 30 + -) do party. Vyrážíme 17.8 ze Sukošanu na týdenni plavbu. Směr a trasa bude podle toho, kam nás vítr zanese ⛵ a kam budeme chtít. Pojedeme autem z Brna (pro dva místo bude). Michal

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů