Kréta od 7 479 Kč
Zobrazit zájezdy

Ceny na Krétě

Vloženo: 1. července 2019
Poslední příspěvek: 13. ledna 2020
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Mikiška
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Mikiška
Ahoj všem milovníkům Řecka, řekněte mi prosím, jaké jsou ceny na Krétě. Zajímají mě ceny v restauracích, potravin a alkoholu. Byli jsme před třemi lety na Santorini, tak zda se to nějak zásadně liší. Nebo jestli se to nějak hnulo za tu dobu. Na Krétě jsme nikdy nebyli. Díky za reakce!

Odpovědi 4 odpovědi

Mia07
věrná členka věrná členka /
Mia07
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Mia07
před 5 lety
Ahoj. Před pár dny jsme se vrátili. Benzín je tam dražší než u nás, počítejte cca o 10 Kč na litru víc. Víno v obchoďáku se dá sehnat za 3 eura a pak se cena zvedá. Byli jsme se podívat v Lidlu. Ceny mi nepřišly nijak dramatické oproti u nás, ale jak co. Detailně jsem to úplně nezkoumala. Restarace nevím, nebyli jsme.
Elf
nový člen nový člen /
Elf
nový člen nový člen / před 5 lety
Elf
před 5 lety
Hlavní jídlo 6 -12 eur záleží hodně co, ale za 10 eur byly steaky z čerstvého tuňáka, saláty od 4 eur, pizza od 6 eur, pivo okolo 3 eur. Další věci si nepamatuji, ale v Evropě jsou i dražší destinace.
Mia07
věrná členka věrná členka /
Mia07
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Mia07
před 5 lety
Jo a ještě jsem si vzpomněla
Pivo plech 0.33l- 0.75E
Brambůrky pringles 2.50E
Coca cola 0.5l 1.20-1.60E
Voda 1l - 0.75E
Med 3-5E
Torteliny plněné sýrem, pytlík tak jedna porce 1.20E
Těstoviny 0.50E
Meloun kilo pod euro
Ani čerstvé maso mi nepřišlo drahé, to bych řekla že ceny srovnatelné u nás. Na to jsem koukala v marketu v Heraklionu.
Mirulinm
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Mirulinm
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Mirulinm
před 4 lety
Ceny na jižní Krétě jsou o trochu dražší než u nás,ale žádná katastrofa,myslím obchody.Vino od 2eur,0,5l rakie 3.5 eur.V taverně večeře pro dva v pohodě do 20 eur i s karafou vína.Je to lepší než mít hotel s jídlem,člověk venku ochutná tu pravou Krétu,a věřte že je plná chutí a vůní.Benzin je drahý,ale když chcete cestovat tak ho prostě koupíte 1.64eur.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů