Egypt od 9 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Jaké moře je v Egyptě?

Vloženo: 24. června 2019
Poslední příspěvek: 12. srpna 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Lachtan
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Lachtan
Jaké moře je v Egyptě? Všude stejné? Prosím poraďte nejhezčí letovisko. Díky!

Odpovědi 15 odpovědí

JuKačka
nová členka nová členka /
JuKačka
nová členka nová členka / před 5 lety
JuKačka
před 5 lety
Já Rudé moře miluji. Je tam nejprůzračnější voda jakou jsem kdy zažila. Potápění a šnorchlovaní v Egyptě je pecka, a to už jsem navštívila spoustu míst. Naposledy Marsa Alam - Sharm El Luli. Zase bych ráda jela!
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 5 lety
DanaDianaNoymi
před 5 lety
@Lachtan ~ Nejlepší moře jaké znám a že jsem byla i u Karibiku a i jiných le Rudé moře je top super čisté.Jezdím každý rok je to má srdcovka
kikiP_
věrná členka věrná členka /
kikiP_
věrná členka věrná členka / před 5 lety
kikiP_
před 5 lety
Pokud Vám jde pouze o moře a šnorchlování, tak jednoznačně Marsa Alam. Želvy, mořské krávy, delfíni... Na přesnější odpověď bychom ale museli znát více vašich požadavků. Každý má trošku jiné představy o ideální dovolené.
Lachtan
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Lachtan
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Lachtan
před 5 lety
@kikiP_ ~ Nechci žádné přeplněné pláže, chtěl bych klid, mírný vstup do moře, možnost šnorchlování a potápění a nějakých výletů za památkami.
kikiP_
věrná členka věrná členka /
kikiP_
věrná členka věrná členka / před 5 lety
kikiP_
před 5 lety
@Lachtan ~ S klidem nevím, jelikož bych řekla, že většina hotelů je přes hlavní sezónu prostě plná. Mně šlo spíš o další požadavky, zejména na služby hotelu, protože v tom se hodně lidí v názorech rozchází. Mrkněte se na hotel Brayka Bay v Marsa Alam. Mám ho delší dobu vyhlídnutý i pro sebe. Kamarádka tam byla, šnorchlovala celý pobyt a byla moc spokojená ...a pro výlety doporučuji LM Holiday. Paní Lenka je velice pohotová a výlety má relativně za hubičku (lmholiday.cz). Bohužel v Marse jsou výlety obecně dražší než v Hurghadě. Pokud chcete památky, pak jednoznačně Údolí králů.
odkaz na hotel:
hotel.invia.cz/egypt/marsa…
Miruspa
stálá členka stálá členka /
Miruspa
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Miruspa
před 5 lety
@kikiP_ ~ To určitě, každý máme jiné priority. Já oželim zlaté kohoutky, luxusní ubytování a jídlo ale moře a podm. život stavím na první místo. Egypt je moje srdcovka.
kikiP_
věrná členka věrná členka /
kikiP_
věrná členka věrná členka / před 5 lety
kikiP_
před 5 lety
@Miruspa ~ Kdo mluvil o zlatých kohoutcích a luxusním ubytování? Pokud někdo hledá tohle, měl by volit spíše Emiráty Moje podmínka to také není. Já se prvně rozhodla pro Hurghadu kvůli lepší dostupnosti do Káhiry a pak už jsem se vracela kvůli přátelům.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 5 lety
DanaDianaNoymi
před 5 lety
@Lachtan ~ Ač jsem poznala i Karibik , Indický oceán u mě je top Rudé moře , nejhezččí na světe, čisté , krása . Ač letos poletím do Marsy , Hurghada je top , moře je tam mnohem klidnější .
Miruspa
stálá členka stálá členka /
Miruspa
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Miruspa
před 5 lety
@kikiP_ ~ Já mluvím o přepychu vůči své osobě. Nebuďte vztahovačná ale znám plno lidí kteří se jedou do Egypta najíst a preferují supr ubytování. Já jezdím kvůli moři.
kikiP_
věrná členka věrná členka /
kikiP_
věrná členka věrná členka / před 5 lety
kikiP_
před 5 lety
@Miruspa ~ Já nebyla vztahovačná... To byla spíš narážka na to, že zlaté kohoutky a luxus jsou hodně velkou nadsázkou. Tohle se obecně v Egyptě skoro nenajde... Tím dalším jsem chtěla jen říct, že u mě převládá zájem o památky a moře (i to nejkrásnější Rudé) je na druhém místě
Miruspa
stálá členka stálá členka /
Miruspa
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Miruspa
před 5 lety
@kikiP_ ~ Tak to jo, já zas miluju moře, šnorchl. Každý máme jiné priority. 👌👌
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 5 lety
DanaDianaNoymi
před 5 lety
Nějak se to zde zvrhlo , Lachtan založil diskuzi jaké je moře v Egyptě a na to se mělo mu radit. Cestolino je web který pomáhá lidem v diskuzích i dovolených ale není o dohadování dámy . Já jsem již odpověděla a jelikož znám celý Egypt nejhezčí moře je v Hurghadě ale chce to mít hotel s písečnou pláží a písčitým vstupem do vody pak je to super . Nemá to chybu . Každý máme přeci své priority někdo památky někdo moře , památky jsou nnádherné ale vidět je každý rok fakt nemusím , kdežto plavání či potápění mohu pořád .
kikiP_
věrná členka věrná členka /
kikiP_
věrná členka věrná členka / před 5 lety
kikiP_
před 5 lety
@DanaDianaNoymi ~ Když jezdíš do Hurghady, do jakého hotelu? Případně, které můžeš doporučit... Já osobně vždy volím hotely v oblasti Hurghada-jih.
Wincenzzo
stálý člen stálý člen /
Wincenzzo
stálý člen stálý člen / před 5 lety
Wincenzzo
před 5 lety
Krasna pisecna plaz bez kaminku a koralu, a naslednym pisecnym dnem je u Hotelu ShamsAlam, plavat zde muzete kam se Vam zachce, a jak daleko chcete, nikde zadni hosi s pistalkama... a hlavne, plaz a more jsou liduprazdne, Dan za tuto paradu je cesta 2hodiny z letiste...
evelina
stálá členka stálá členka /
evelina
stálá členka stálá členka / před 5 lety
evelina
před 5 lety
Moře a pláže vhodné ke šnorchlu či potápění určitě v oblasti Marsa Alam, můžu doporučit hotel Aurora, Brayka, Pensse, Shams Alam, zátoka Abu dabab-spousta krásného podmořského života( trnuchy, želvičky, murény, Siba, rejnok atd, všechny s pozvolným vstupem do moře, rybky hned v malé hloubce, korály krásné. Výlet určitě Sataya - (delfíny) a pláž El Lulli, jen škoda, že letos už splněno

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů