Nejlépe hodnocené hotely Omiš - Riviéra Omiš

ChorvatskoOmiš
Hodnocení hotelu klienty (3x): 100%
ChorvatskoOmiš
Hodnocení hotelu klienty (3x): 99%
ChorvatskoOmiš
Hodnocení hotelu klienty (8x): 96%
ChorvatskoOmiš
Hodnocení hotelu klienty (3x): 94%
ChorvatskoOmiš
Hodnocení hotelu klienty (78x): 87%
ChorvatskoOmiš
Hodnocení hotelu klienty (5x): 87%
ChorvatskoOmiš
Hodnocení hotelu klienty (8x): 86%
ChorvatskoOmiš
Hodnocení hotelu klienty (5x): 84%

Recenze hotelů Omiš - chorvatská pohostinnost za rozumné peníze

Pokud si chcete Chorvatsko užít skutečně naplno, vyplatí se zajet trochu více na jih, do slunné a pohostinné Dalmácie. Mezi četnými letovisky tam vyniká malebné město Omiš, ležící při ústí řeky Cetiny do vyhřátého Jadranu. Díky výhodné poloze jsou z něj dobře dostupné ostrovy Brač a Hvar, historický Split, kopce Dinárských hor i Makarská riviéra.

Dovolená Omiš, to jsou roztomilé oblázkové pláže, úzké, křivolaké uličky ve starobylém centru s obchůdky a kavárnami i spousta zajímavých turistických cílů. Z pevnosti Stari Grad je krásný rozhled do kraje, za prohlídku stojí i opevnění Mirabela, vznešený Trogir či celodenní výlet do národního parku Krka.

Ubytování ve městě, jehož patronem je svatý Jan Nepomucký, je zajištěno kvalitními penziony, apartmány a hotely. Za vyzkoušení stojí například komfortní Vila Ivica, penzion Sovulj, luxusní Holiday Village Sagitta nebo pohodový, rodinný hotel Brzet.

Objednejte si co nejdříve pobyt v rekreačním středisku Omiš. Recenze našich uživatelů jsou tu přeci od toho, aby vám usnadnily výběr a upozornily vás na případné neduhy jednotlivých ubytovacích zařízení.