Nejlépe hodnocené hotely na Madeiře

MadeiraFunchal
Hodnocení hotelu klienty (1x): 100%
MadeiraFunchal
Hodnocení hotelu klienty (6x): 91%
MadeiraFunchal
Hodnocení hotelu klienty (3x): 90%
MadeiraFunchal
Hodnocení hotelu klienty (82x): 88%

Recenze hotelů Madeira - prázdniny na ostrově věčného jara

Portugalský ostrov Madeira, to není dovolená pro panenky. Nedostatek písečných pláží vynahrazuje rozsáhlé přírodní bohatství zahrnující hory, pestrou faunu a flóru, kaňony a vodopády. Přímou spojnicí s naší historií je hrob krále Karla I. Habsburského v kostele Nossa Senhora nad Funchalem.

Vyzkoušejte zájezdy do exotického ráje, o němž se říká, že k evropské části Atlantiku doputoval až z Amazonie. Projdete se kolem sítě vodních kanálů zvaných levády, rozhlédnete se z Pico do Arieiro a pokocháte se tradiční architekturou v obci Santana. V Porto Moniz vás čeká naučné akvárium a koupání v mořských lávových bazéncích.

Dlouhá řada kvalitních ubytovacích zařízení zahrnuje například Hotel Orca Praia přímo u pláže a Dom Pedro Baia Club v nejstarším zdejším městě Machico. Za pozornost stojí také luxusní komplex Four Views v Canico ideální pro golfisty a rodiny s dětmi.

Podívejte se na přehled hotelů, které nabízí Madeira. Recenze našich uživatelů rozšiřují váš informační záběr a jistotu, že si vyberete skutečně ten nejlepší.