Nejlépe hodnocené hotely v Nizozemí

Recenze hotelů Nizozemsko - divy pod větrnými mlýny i úrovní moře

Stejně, jak Holanďané zkrotili vodu protipovodňovými hrázemi Deltawerken a umělým jezerem IJsselmeer, si svými kulturními a technickými památkami podmaní každého turistu. Poznávací zájezdy do Nizozemska jsou naplněny návštěvami galerií, plavbami po kanálech a toulkami starobylými městy.

Pro někoho je dávná Utrechtská unie zemí dřeváků, někdo zná jenom Ajax Amsterdam a spousta z nás asi ví o rozsáhlém pěstitelství zeleniny a výrobě čokolády. V každém případě stojí Frísko, trolejbusy v Arnhemu či Maastricht v Limburku za prohlídku.

Ubytování v Nizozemsku, za pohledů Rembrandta a van Gogha, to jsou amsterdamské hotýlky City Garden, Omega, stylový Vossius Vondelpark nebo Bellevue Hotel. Využít můžete také pobyty spojené s procházkou květinovým parkem Keukenhof či návštěvou fotbalového utkání.

Přečtěte si recenze a hodnocení holandských hotelů a zjistěte, který z nich je skutečnou zahradou pozemských rozkoší a kde strávíte svůj pobyt.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy do Nizozemí?

Jaké jsou ceny zájezdů do Nizozemí?

Ceny začínají na 6 080 Kč (Amstel Botel), nejdražší zájezd stojí 37 890 Kč (Pestana Amsterdam Riverside).

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v Nizozemí hotely: Hotel Hampton By Hilton Airport Schiphol (100%), Hotel Citadel (95%), Hotel Casa 400 (94%), Hotel Vondel (94%), Hotel Ibis Budget City South (91%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v Nizozemí jsou podle cestovatelů tyto: Hotel Ibis Budget City South, Hotel Casa 400, Amstel Botel, Mozart Hotel, Bellevue Hotel.