Andaman Wave Master

Kořeny thajské společnosti Andaman Wave Master sahají až do 70. let, kdy na Phi Phi začaly proudit první hrstky turistů. V současné době společnost vlastní 6 trajektů, které spojují jedny z nejpopulárnějších thajských destinací Krabi, Phi Phi a Phuket. Kromě pravidelné linkové přepravy nabízí také výletní plavby v Andamanském moři.

Trasy trajektové společnosti Andaman Wave Master

Tonsai Z Do Laem Tong
Tonsai Z Do Saladan
Rassada Z Do Tonsai
Rassada Z Do Laem Tong

Nákup lístku na trajekt

Lístek na trajekt je možné koupit přímo v přístavu, daleko jistějším způsobem je však nákup trajektového lístku předem online. S jakým předstihem trajekt rezervovat? Velmi záleží na lince. U spojů s častou frekvencí odplutí několikrát denně obvykle stačí jeden až dva týdny předem. U delších linek s frekvencí jednou denně nebo jen několikrát týdně, či při potřebě kajut při nočních plavbách a během letních prázdninových měsíců, je ideální doba pro rezervaci až několik měsíců předem.

TipNalodění a plavba na trajektu

Trajektové lodě mohou přepravovat nejen pěší cestující, ale také auta, obytné vozy a klidně i celé zájezdové autobusy. Jak probíhá nalodění v jednotlivých případech? Přečtěte si všechny informace v článku Plánujete se při dovolené přepravovat trajektem? Přečtěte si, jak se připravit a co od plavby čekat.

Služby během plavby

Během plavby si můžete z vyhlídkové terasy užívat scenérii okolních ostrovů. Zakoupit lze drobné teplé a studené občerstvení. Chcete-li mít během plavby větší pohodlí, je možné na některých trajektech koupit lístky do První nebo Premium třídy, které disponují pohodlnějšími sedačkami. 

Ubytování v kajutách

Trajekty nedisponují žádnými kajutami.

Související diskuze

Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

Prozatím nikdo nezaložil diskuzi na toto téma. Buďte první.