Anek Superfast

Trajekty Anek Superfast, které spojují Itálii, Řecko a Krétu, provozují společně firmy Anek Lines a Superfast Ferries. Celkem 8 trajektů na několika pravidelných linkách nabízí přepravu osob, automobilů a obytných přívěsů. Moderně vybavené trajekty poskytují zákazníkům maximální možné pohodlí a zpříjemnění dlouhé cesty.

Trasy trajektové společnosti Anek Superfast

Pireus Z Do Chania
Pireus Z Do Heraklion
Bari Z Do Patra
Bari Z Do Korfu
Bari Z Do Igumenica
Benátky Z Do Patra
Benátky Z Do Korfu
Benátky Z Do Igumenica

Nákup lístku na trajekt

Lístek na trajekt je možné koupit přímo v přístavu, daleko jistějším způsobem je však nákup trajektového lístku předem online. S jakým předstihem trajekt rezervovat? Velmi záleží na lince. U spojů s častou frekvencí odplutí několikrát denně obvykle stačí jeden až dva týdny předem. U delších linek s frekvencí jednou denně nebo jen několikrát týdně, či při potřebě kajut při nočních plavbách a během letních prázdninových měsíců, je ideální doba pro rezervaci až několik měsíců předem.

TipNalodění a plavba na trajektu

Trajektové lodě mohou přepravovat nejen pěší cestující, ale také auta, obytné vozy a klidně i celé zájezdové autobusy. Jak probíhá nalodění v jednotlivých případech? Přečtěte si všechny informace v článku Plánujete se při dovolené přepravovat trajektem? Přečtěte si, jak se připravit a co od plavby čekat.

Služby během plavby

Dlouhou plavbu si můžete zpříjemnit na vyhlídkové terase, nákupy v některém z obchodů nebo se osvěžit v plaveckém bazénu. Občerstvit se můžete v některé ze samoobslužných nebo á la carte restaurací, v kavárně nebo baru.

Ubytování v kajutách

Trajekty mají na výběr několik typů kajut od smíšených hostelového typu za příznivé ceny až po komfortně vybavené soukromé kajuty.

Ti, kteří cestují obytným vozem, mohou využít službu „Camping on board“, neboli kempování na palubě. Za cenu přepravy karavanu + lístku dle množství osob, získáte na palubě místo s připojením na elektřinu a přístup k toaletám a sprchám. Plavbu tak můžete strávit v pohodlí vašeho karavanu.

Související diskuze

Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

Prozatím nikdo nezaložil diskuzi na toto téma. Buďte první.