Aquabus

Nízkonákladová trajektová společnost Aquabus, založená v roce 1985, provozuje lodní dopravu za příznivé ceny mezi ostrovy Ibiza a Formentera ve Středozemním moři. Trajekty společnosti spojují také oblíbená letoviska podél pobřeží ostrova Ibiza. Kromě pravidelných přepravních linek nabízí i okružní výletní plavby.

Trasy trajektové společnosti Aquabus

Ibiza Z Do Formentera
Playa d'en Bossa Z Do Formentera
Ses Figueretes Z Do Formentera

Nákup lístku na trajekt

Lístek na trajekt je možné koupit přímo v přístavu, daleko jistějším způsobem je však nákup trajektového lístku předem online. S jakým předstihem trajekt rezervovat? Velmi záleží na lince. U spojů s častou frekvencí odplutí několikrát denně obvykle stačí jeden až dva týdny předem. U delších linek s frekvencí jednou denně nebo jen několikrát týdně, či při potřebě kajut při nočních plavbách a během letních prázdninových měsíců, je ideální doba pro rezervaci až několik měsíců předem.

TipNalodění a plavba na trajektu

Trajektové lodě mohou přepravovat nejen pěší cestující, ale také auta, obytné vozy a klidně i celé zájezdové autobusy. Jak probíhá nalodění v jednotlivých případech? Přečtěte si všechny informace v článku Plánujete se při dovolené přepravovat trajektem? Přečtěte si, jak se připravit a co od plavby čekat.

Služby během plavby

Na trajektu nejsou k dispozici žádné služby.

Ubytování v kajutách

Na trajektu nejsou k dispozici žádné kajuty.

Související diskuze

Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

Prozatím nikdo nezaložil diskuzi na toto téma. Buďte první.