Aremiti

Společnost Aremiti, založená v roce 1991, poskytuje přepravu osob, zvířat, zboží a automobilů mezi ostrovy Tahiti a Moorea ve Francouzské Polynésii. Přeprava mezi těmito dvěma ostrovy zabere přibližně 30 až 40 minut. V současné době jsou v provozu 2 trajekty, které jezdí až 5× denně.

Trasy trajektové společnosti Aremiti

Tahiti Z Do Moorea

Nákup lístku na trajekt

Lístek na trajekt je možné koupit přímo v přístavu, daleko jistějším způsobem je však nákup trajektového lístku předem online. S jakým předstihem trajekt rezervovat? Velmi záleží na lince. U spojů s častou frekvencí odplutí několikrát denně obvykle stačí jeden až dva týdny předem. U delších linek s frekvencí jednou denně nebo jen několikrát týdně, či při potřebě kajut při nočních plavbách a během letních prázdninových měsíců, je ideální doba pro rezervaci až několik měsíců předem.

TipNalodění a plavba na trajektu

Trajektové lodě mohou přepravovat nejen pěší cestující, ale také auta, obytné vozy a klidně i celé zájezdové autobusy. Jak probíhá nalodění v jednotlivých případech? Přečtěte si všechny informace v článku Plánujete se při dovolené přepravovat trajektem? Přečtěte si, jak se připravit a co od plavby čekat.

Služby během plavby

Na palubě obou trajektů je terasa, ze které můžete během plavby pozorovat scenérii okolních ostrovů. Vnitřní prostory jsou klimatizované, na menší lodi Aremiti 5 lze zakoupit drobné občerstvení, větší loď Aremiti Ferry 2 má i restauraci.

Loď Aremiti Ferry 2 je dále vybavena standardním výtahem a výtahem pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Ubytování v kajutách

Na trajektech nejsou žádné kajuty.

Související diskuze

Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

Prozatím nikdo nezaložil diskuzi na toto téma. Buďte první.