Atlas Kompas

Společnost Atlas Kompas spojuje se svými dvěma katamarány oblíbená chorvatská letoviska s italskými Benátkami, a nabízí tak skvělou možnost jednodenního výletu pro ty, kteří tráví dovolenou v Chorvatsku. Kromě samotné plavby lodí si můžete objednat také prohlídku s průvodcem v Benátkách.

Trasy trajektové společnosti Atlas Kompas

Poreč Z Do Benátky
Pula Z Do Benátky

Nákup lístku na trajekt

Lístek na trajekt je možné koupit přímo v přístavu, daleko jistějším způsobem je však nákup trajektového lístku předem online. S jakým předstihem trajekt rezervovat? Velmi záleží na lince. U spojů s častou frekvencí odplutí několikrát denně obvykle stačí jeden až dva týdny předem. U delších linek s frekvencí jednou denně nebo jen několikrát týdně, či při potřebě kajut při nočních plavbách a během letních prázdninových měsíců, je ideální doba pro rezervaci až několik měsíců předem.

TipNalodění a plavba na trajektu

Trajektové lodě mohou přepravovat nejen pěší cestující, ale také auta, obytné vozy a klidně i celé zájezdové autobusy. Jak probíhá nalodění v jednotlivých případech? Přečtěte si všechny informace v článku Plánujete se při dovolené přepravovat trajektem? Přečtěte si, jak se připravit a co od plavby čekat.

Služby během plavby

Na palubě lodi Adriatic Jet je bar a duty free obchod, všechny prostory jsou klimatizované.

Na palubě Prince of Venice si můžete plavbu zpříjemnit pobytem na vyhlídkové palubě.

Ubytování v kajutách

Katamarány nedisponují žádnými kajutami.

Související diskuze

Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

Trajekt Umag - Benátky, máte zkušenost?

Ahoj, máte někdo zkušenost s cestou lodí z Umagu do Benátek? Jestli trajekt Umag - Benátky jezdí i takhle v září? Jak dlouho se čeká a kolik to tak… Zobrazit více
Alena_Chytráčková