Balearia Caribbean

Společnost Balearia Caribbean, patřící do španělského koncernu Balearia, provozuje své plavby mezi USA a Bahamami od roku 2011. Nabízí rychlé a komfortní spojení pro přepravu osob i automobilů.

Trasy trajektové společnosti Balearia Caribbean

Fort Lauderdale Z Do Freeport
Fort Lauderdale Z Do South Bimini

Nákup lístku na trajekt

Lístek na trajekt je možné koupit přímo v přístavu, daleko jistějším způsobem je však nákup trajektového lístku předem online. S jakým předstihem trajekt rezervovat? Velmi záleží na lince. U spojů s častou frekvencí odplutí několikrát denně obvykle stačí jeden až dva týdny předem. U delších linek s frekvencí jednou denně nebo jen několikrát týdně, či při potřebě kajut při nočních plavbách a během letních prázdninových měsíců, je ideální doba pro rezervaci až několik měsíců předem.

TipNalodění a plavba na trajektu

Trajektové lodě mohou přepravovat nejen pěší cestující, ale také auta, obytné vozy a klidně i celé zájezdové autobusy. Jak probíhá nalodění v jednotlivých případech? Přečtěte si všechny informace v článku Plánujete se při dovolené přepravovat trajektem? Přečtěte si, jak se připravit a co od plavby čekat.

Služby během plavby

Během plavby je možné zakoupit občerstvení, suvenýry v duty free obchodě nebo sledovat filmy. Dostupnost vybavení a služeb závisí na zvolené trase a typu trajektu.

Ubytování v kajutách

Na palubách trajektů nejsou žádné kajuty

Související diskuze

Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

Prozatím nikdo nezaložil diskuzi na toto téma. Buďte první.