Blu Navy

Italská společnost Blu Navy, dceřiná společnost skupiny BN di Navigazione, spojuje od roku 2010 na pravidelných linkách Toskánsko s ostrovem Elba a Sardinii s Korsikou. Se svým trajektem Acciarello dokáže přepravit až 800 cestujících a 230 osobních automobilů, jejichž naložení a vyložení zvládne za 30 minut. Menší trajekt Ichnusa přepraví 350 cestujících a 50 automobilů.

Trasy trajektové společnosti Blu Navy

Piombino Z Do Portoferraio
Bonifacio Z Do Santa Teresa di Gallura

Nákup lístku na trajekt

Lístek na trajekt je možné koupit přímo v přístavu, daleko jistějším způsobem je však nákup trajektového lístku předem online. S jakým předstihem trajekt rezervovat? Velmi záleží na lince. U spojů s častou frekvencí odplutí několikrát denně obvykle stačí jeden až dva týdny předem. U delších linek s frekvencí jednou denně nebo jen několikrát týdně, či při potřebě kajut při nočních plavbách a během letních prázdninových měsíců, je ideální doba pro rezervaci až několik měsíců předem.

TipNalodění a plavba na trajektu

Trajektové lodě mohou přepravovat nejen pěší cestující, ale také auta, obytné vozy a klidně i celé zájezdové autobusy. Jak probíhá nalodění v jednotlivých případech? Přečtěte si všechny informace v článku Plánujete se při dovolené přepravovat trajektem? Přečtěte si, jak se připravit a co od plavby čekat.

Služby během plavby

Během plavby se lze občerstvit v baru s širokým výběrem pokrmů a nápojů nebo si užívat výhledy z terasy. Společnost má v nabídce zvýhodněné balíčky v kombinaci lodní lístek + půjčení auta/skútru.

Ubytování v kajutách

Trajekty nedisponují žádnými kajutami. 

Související diskuze

Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

Prozatím nikdo nezaložil diskuzi na toto téma. Buďte první.