Boonsiri High Speed Ferries

Thajská společnost Boonsiri zajišťuje od roku 2013 spojení mezi oblíbenými ostrovy v Thajském zálivu. Kromě přepravy vysokorychlostními katamarány nabízí také balíčky transportů, které zajistí transfer z Bangkoku, Pattayy a letiště v Tratu. Dále jsou v nabídce organizované výlety do historického města Ayutthaya, za vodopády do Kanchanaburi nebo plovoucími trhy v Bangkoku. Jízdní řády se mohou lišit v závislosti na sezóně.

Trasy trajektové společnosti Boonsiri High Speed Ferries

Ko Kut Z Do Ko Mak
Ko Kut Z Do Bangkok
Ko Kut Z Do Ko Chang
Ko Kut Z Do Ban Laem Sok
Ko Kut Z Do Ko Samet
Ko Mak Z Do Ko Chang
Ko Mak Z Do Bangkok
Ko Mak Z Do Ban Laem Sok
Bangkok Z Do Ko Samet
Bangkok Z Do Ko Chang
Ko Chang Z Do Ban Laem Sok
Ko Chang Z Do Ko Samet

Nákup lístku na trajekt

Lístek na trajekt je možné koupit přímo v přístavu, daleko jistějším způsobem je však nákup trajektového lístku předem online. S jakým předstihem trajekt rezervovat? Velmi záleží na lince. U spojů s častou frekvencí odplutí několikrát denně obvykle stačí jeden až dva týdny předem. U delších linek s frekvencí jednou denně nebo jen několikrát týdně, či při potřebě kajut při nočních plavbách a během letních prázdninových měsíců, je ideální doba pro rezervaci až několik měsíců předem.

TipNalodění a plavba na trajektu

Trajektové lodě mohou přepravovat nejen pěší cestující, ale také auta, obytné vozy a klidně i celé zájezdové autobusy. Jak probíhá nalodění v jednotlivých případech? Přečtěte si všechny informace v článku Plánujete se při dovolené přepravovat trajektem? Přečtěte si, jak se připravit a co od plavby čekat.

Služby během plavby

Na lodích je možné zakoupit drobné občerstvení.

Ubytování v kajutách

Trajekty nedisponují žádnými kajutami.

Související diskuze

Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

Prozatím nikdo nezaložil diskuzi na toto téma. Buďte první.