Camellia Line

Společnost Camellia Line je společným japonsko-korejským projektem, který zajišťuje spojení mezi Koreou a Japonskem. Se svým trajektem New Camellia přepravuje celoročně osoby, automobily a nákladní kontejnery. Z Fukuoky do Pusanu jezdí denní plavby, z Pusanu do Fukuoky noční. Celková délka plavby je přibližně 5 hodin a 30 minut.

Trasy trajektové společnosti Camellia Line

Pusan Z Do Fukuoka

Nákup lístku na trajekt

Lístek na trajekt je možné koupit přímo v přístavu, daleko jistějším způsobem je však nákup trajektového lístku předem online. S jakým předstihem trajekt rezervovat? Velmi záleží na lince. U spojů s častou frekvencí odplutí několikrát denně obvykle stačí jeden až dva týdny předem. U delších linek s frekvencí jednou denně nebo jen několikrát týdně, či při potřebě kajut při nočních plavbách a během letních prázdninových měsíců, je ideální doba pro rezervaci až několik měsíců předem.

TipNalodění a plavba na trajektu

Trajektové lodě mohou přepravovat nejen pěší cestující, ale také auta, obytné vozy a klidně i celé zájezdové autobusy. Jak probíhá nalodění v jednotlivých případech? Přečtěte si všechny informace v článku Plánujete se při dovolené přepravovat trajektem? Přečtěte si, jak se připravit a co od plavby čekat.

Služby během plavby

Na palubě budete mít během plavby řadu možností, jak se zabavit. Navštívit můžete různé typy restaurací a salonků, herní místnosti, lázně s výhledem, karaoke nebo duty free a dárkové obchody.

Ubytování v kajutách

Trajekt nabízí několik druhů kabin v různých úrovních komfortu a ceny.

Související diskuze

Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

Prozatím nikdo nezaložil diskuzi na toto téma. Buďte první.