Corsica Sardinia Ferries

Francouzsko-italská společnost Corsica Sardinia Ferries, založená roku 1968, zajišťuje přepravu osob a automobilů ve Středozemním moři. Její trajekty spojují na pravidelných linkách především Francii a Itálii s ostrovy Elba, Sicílie, Sardinie a Korsika. Společnost provozuje své plavby s maximální možnou šetrností k přírodě a podporuje také výzkumné organizace, které se zabývají ekologickými a biologickými problémy.

Trasy trajektové společnosti Corsica Sardinia Ferries

Portoferraio Z Do Piombino
Toulon Z Do Alcudia
Toulon Z Do Golfo Aranci
Nice Z Do Golfo Aranci
Toulon Z Do Trapani
Nice Z Do Trapani
Livorno (město) Z Do Golfo Aranci
Piombino Z Do Golfo Aranci
Bastia Z Do Portoferraio
Ajaccio Z Do Nice
Ajaccio Z Do Toulon
Bastia Z Do Nice
Bastia Z Do Toulon
Ile-Rousse Z Do Nice
Ile-Rousse Z Do Toulon
Porto Vecchio Z Do Nice
Porto Vecchio Z Do Toulon
Bastia Z Do Livorno (město)
Bastia Z Do Savona
Bastia Z Do Piombino
Ile-Rousse Z Do Livorno (město)
Ile-Rousse Z Do Savona
Porto Vecchio Z Do Livorno (město)
Porto Vecchio Z Do Golfo Aranci
Alcudia Z Do Maó

Nákup lístku na trajekt

Lístek na trajekt je možné koupit přímo v přístavu, daleko jistějším způsobem je však nákup trajektového lístku předem online. S jakým předstihem trajekt rezervovat? Velmi záleží na lince. U spojů s častou frekvencí odplutí několikrát denně obvykle stačí jeden až dva týdny předem. U delších linek s frekvencí jednou denně nebo jen několikrát týdně, či při potřebě kajut při nočních plavbách a během letních prázdninových měsíců, je ideální doba pro rezervaci až několik měsíců předem.

TipNalodění a plavba na trajektu

Trajektové lodě mohou přepravovat nejen pěší cestující, ale také auta, obytné vozy a klidně i celé zájezdové autobusy. Jak probíhá nalodění v jednotlivých případech? Přečtěte si všechny informace v článku Plánujete se při dovolené přepravovat trajektem? Přečtěte si, jak se připravit a co od plavby čekat.

Služby během plavby

Trajekty nabízí širokou škálu stravovacích možností především ve francouzském a italském duchu. Najdete zde samoobslužné, all you can eat a á la carte restaurace, rychlá občerstvení, kavárny a bary. Jídlo si můžete vychutnat v saloncích, nebo na vyhlídkové terase.
Pro děti jsou na palubě dětské koutky a herny, dospělí mohou relaxovat v lázních při některé z masáží. V duty free obchodech nakoupíte různé druhy zboží.

Na palubách trajektů je zajištěno pokrytí mobilním signálem, výše poplatků závisí na vašem operátorovi a roamingovém balíčku. Dostupnost vybavení a služeb závisí na trase a typu trajektu.

Ubytování v kajutách

Na trajektech vyhrazených pro delší trasy je možné si pronajmout kajutu. Na výběr je z cenově příznivých sdílených kabin hostelového typu až po luxusně vybavené soukromé kabiny s výhledem. K dispozici jsou také kajuty pro cestující s domácími zvířaty.

Vlastní sociální zařízení včetně toaletních potřeb, ručníků a povlečení je ve všech kajutách. Za poplatek lze pronajmout postýlky pro děti, které je možné instalovat do větších kajut.


Související diskuze

Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

Prozatím nikdo nezaložil diskuzi na toto téma. Buďte první.